СумБуд
СумБуд

Депутат Сумської облради із річною зарплатою в 20 тисяч гривень придбав Porsche, вартістю 2,4 мільйона гривень

Аналітика, Політика | 21:35, 12.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Андрій Безрук, який став депутатом Сумської облради у вересні 2017 року від БПП «Солідарність», задекларував PORSCHE MACAN GTS 17-го року випуску вартістю 2 400 339 гривень.

Згідно з декларацією, заробітна плата депутата обласної ради за весь минулий рік склала всього 20 тисяч гривень.- він є робочим у приватного підприємця Дмитра Кулібабіна з Середино-Будського району, основний вид діяльності якого лісопильне виробництво, – повідомляє Данкор онлайн.

Загальний дохід сім’ї депутата за 2017 рік – 512 300 тисяч гривень, з яких 442 тисячі – дохід від продажу рухомого майна, а 50 тисяч – страховка, отримана дружиною. Зарплату дружина депутата, Дар’я Безрук, не отримувала, судячи з його декларації. У той же час через три тижні після придбання її чоловіком PORSCHE вона купила собі KIA RIO за 421 тисячу гривень. Загальна вартість сімейного “автопарку” складає  2,821 млн. гривень при доході в півмільйона.

В офіційній біографії 33-річного депутата Андрія Безрука на сайті Сумської облради сказано, що свою трудову діяльність він почав у ДАІ Чернігівської області, де був інспектором взводу супроводу.

Чим займався Андрій Безрук з 2007 по 2010 рік, невідомо, в усякому разі в його біографії про це нічого не сказано. З 2010 по 2014 рік він був фізичною особою-підприємцем. За даними реєстру Мін’юсту, займався роздрібною торгівлею поза магазинами. Як відомо з ухвали Вищого адміністративного суду від 21 липня 2015 року торгував пан Безрук окулярами.

При цьому, позапланова перевірка його діяльності Територіальної держінспекцією з питань праці в Сумській області встановила, що у пана Безрука не були офіційно працевлаштовані 33 працівника. Цей висновок і припис інспекції Андрій Безрук намагався оскаржити в суді, але остання, касаційна, інстанція залишила його в силі.

Більш того, громадянина Безрука притягували до кримінальної відповідальності за грубе порушення законодавства про працю, обвинувальний акт щодо нього протягом трьох років розглядався в Ковпаківському районному суді міста Суми.

Однак навесні минулого року прокурор Віталій Довгаль, який підтримував обвинувачення, попросив суд повернути обвинувальний акт щодо Безрука в зв’язку з його невідповідністю вимогам КПК. 12 квітня суддя Бичков визначив повернути прокуратурі звинувачувальний акт. Через п’ять місяців пан Безрук став обласним депутатом.

Яка доля кримінального провадження стосовно тепер уже депутата, прес-секретар прокурора Сумської області Наталія Науменко пообіцяла прокоментувати завтра, так як сьогодні вона у відпустці.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: