СумБуд
СумБуд

Хто із Сумської міськради найбагатший серед депутатів?

Аналітика, Політика | 15:09, 28.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Найбагатшим за рівнем доходів виявився депутат міської ради, член фракції “ВО “Батьківщина” Вячеслав Калініченко  із сукупним доходом близько 8,1 млн. грн. за минулий  рік.

Про це повідомляє Колона з посиланням на “ЧЕСНО”.

Вячеслав Калініченко, за попередній рік заробив близько 895 тис. грн. займаючись підприємницькою діяльністю. В Єдиному державного реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців основний вид діяльності депутата – оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів. Також Калініченко отримав 7 млн.грн. поворотної фінансової допомоги та майже 198 тис.грн. кредиту.

Друге місце посідає член фракції БПП Вячеслав Степченко. Дохід його сім’ї складає майже 2,1 мільйони в гривневому еквіваленті.

Степченко є підприємцем та директором ТОВ “СЕРВІС ГРУПП” з минулорічним доходом в 1,3 млн.грн. Дружина, Лариса Степченко, займаючись підприємницькою діяльністю за минулий рік заробила більше ніж 826 тис.грн.

Лідерські позиції у рейтингу також займає член фракції “ВО “Батьківщина” Світлана Липова. Її сім’я минулого року заробила майже 2 млн.грн. Депутатка працює директоркою департаменту фінансів, економіки та інвестицій міськради. Торік Липова отримала на цій посаді майже 287 тис.грн. Депутатка-чиновниця очолила рейтинг найбагатних політиків за рівнем доходів завдяки заробітку свого чоловіка. Він отримав від ПП “Медсервіс” поворотну фінансову допомогу у розмірі майже 1,6 млн грн. Цим підприємством він керує разом із сином.

У топ-5 найзаможніших депутатів потрапила також членкиня фракції “БПП “Солідарність” Вікторія Гробова.

Депутатка подавала декларацію як кандидатка на посаду директора департаменту освіти і науки Сумської ОДА. Торік у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, депутатка отримала майже 200 тис.грн. заробітної плати. До рейтингу найбагатших депутатів за рівнем сімейного доходу потрапила, як і її колега Липова, завдяки чоловіку Анатолію Гробову, який заробив майже мільйон як приватний підприємець. Він торгує оптово деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

І закриває п’ятірку ще один представник фракції “ВО “Батьківщина”, директор комунального підприємства “Міськводоканал” Анатолій Сагач. Його родина минулого року заробила трохи більше 900 тис.грн. Зокрема сам депутат на основному місці роботи заробив більше 260 тис. грн., дружина займаючись підприємницькою діяльністю отримала дохід в 540 тис.грн. Крім того родина Сагач задекларувала майже 110 тис.грн. компенсації за відсотки по іпотечному кредиту, процентів, бонусів тощо.

Не всі депутати, які мають найбільші доходи, як виявилося, мають найбільші статки. До топ-5 найбагатших депутатів за рівнем капіталу потрапили лише “батьківщинці” Вячеслав Калініченко та Анатолій Сагач.

“Батьківщинівці” заробили найбільші статки

До топ-5 депутатів, які накопичили найбільший капітал, уівійшли 4 “батьківщинівців” – Вячеслав Калініченко, Володимир Шилов, Ігор Кушнір та Анатолій Саргач, який і тут опинився на 5 місці.

 

Топ найбагатших депутатів за заощадженнями, як і за отриманим доходом минулого року  очолює член фракції “ВО “Батьківщина” Вячеслав Калініченко, який вніс до статутного капіталу двох його підприємств більше 700 тис. грн. Крім того депутат позичив третім особам майже 8,5 млн.грн. та накопичив на рахунках майже 30 тис.грн.

Друге місце у цьому рейтингу посідає депутат Сумської міської ради, член фракції “ВО “Батьківщина” Володимир Шилов із заощадженнями 2,6 млн.грн. Зокрема ним внесено до статуних фондів трьох підприємств 320 тис.грн. та накопичено готівкою майже 2,3 млн.грн.

Ще один бютівець Ігор Кушнір посідає третє місце із заощадженими майже 2,5 млн.грн. готівкою.

П’ятим у рейтингу йде вже згадуваний нами Анатолій Сагач із накопиченими  майже 1,6 млн.грн. Зокрема депутатом накопичено збережено 185 тис.грн за договором страхування, на рахунках в банку майже 4 тис.грн. та готівкою майже 1,3 млн.грн.

З-поміж найзаможніших “батьківщинівців” СМР опинився єдиний “опоблоківець” Віталй Жиленко, який посідає четверте місце в рейтингу. Він заощадив майже 2,1 млн.грн. Зокрема ним внесено 624 тис.грн. у статуний капітал двох підприємств, накопичено разом з дружиною готівкою 570 тис.грн та позичено третім особам  900 тис.грн.

Автор: Сайт громадської журналістики

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: