СумБуд
СумБуд

Керівництво Сумщини засідало у Раді регіонального розвитку при Президентові України

 Поділитися

Поділитися в

Представники делегації від Сумської області під час засідання Ради регіонального розвитку почули від керівників держави чітку оцінку стану справ в Україні, плани подальшого розвитку країни і завдання щодо оперативної роботи, яку спільно повинні проводити всі гілки влади, – пише сайт ОДА.

У контексті загальноукраїнських досягнень і завдань щодо реалізації реформ на місцях Сумщині також є чим похвалитися і чому повчитися, наголошували керівники області, райдержадміністрацій та ОТГ.

«Серед основних тез, які озвучували Президент та Прем’єр-міністр України під час засідання, це те, що Україна серйозно піднялася в рейтингу «DOING BUSINESS, – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Сумщина так само внесла свій вклад у цей міжнаціональний рейтинг, тому що в загальнонаціональному рейтингу наша область посіла перше місце щодо легкості ведення бізнесу. І це дуже приємно».

За словами Дмитра Живицького, говорили на засіданні і про процеси децентралізації, тобто передачу повноважень і ресурсів на місця.

«Сьогодні у громад є нові стимули для розвитку і уже вибір та відповідальність місцевої влади, кому надавати землю в оренду, які інвестиції залучати, – повідомив він. – І звичайно говорилося про боротьбу з корупцією, про створення антикорупційного суду і нового антикорупційного бюро, будівництво доріг та передачу доріг на баланси обласних державних адміністрацій. Ми самі будемо обирати, які дороги ремонтувати по області, фінансувати і контролювати виконання цих робіт. Відтак, у нас з’являються додаткові важелі для роботи з інвестором, коли ми вже зможемо не їздити в Київ чи просити інвесторів, щоб збудували нам дорогу, а співпрацювати з місцевим бізнесом нарівні».

Про процеси децентралізації на Сумщині розповів голова Краснопільської ОТГ Юрій ЯРЕМЧУК.

«Держава надає надзвичайно великі фінансові можливості для становлення громад, розвитку інфраструктури, розвитку бюджетних установ, – зазначив він. – А сьогодні на засіданні мова йде про конкретні кроки, які здійснюються на рівні держави по залученню інвестицій, створенню робочих місць. І все це ми повинні доносити до людей».

По завершенню першої частини засідання Ради регіонального розвитку представники Сумщини активно обговорювали почуте, але основна думка розмови зводилась до одного: для того, щоб в Україні все було добре, необхідно багато і плідно працювати всім гілкам влади і громадськості, знаходити компроміс, спільну мову і рухатись уперед.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: