Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Соцзахист чорнобильців та сімей іноземців-контрактників та звернення до Варфоломія: як цього пленарного тижня нардепи від Сумщини голосували

Аналитика, Политика | 20:34, 20.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Цього тижня народні депутати проголосували щодо звернення президента Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія І та обирали новий склад Центральної виборчої комісії.

Також нардепи прийняли зміни до Закону щодо соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, згідно яких встановлять щомісячну грошову допомогу на харчування учнів середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, студентів коледжів і технікумів, розташованих на територіях радіоактивного забруднення, а також дітей, які отримали інвалідність внаслідок аварії на ЧАЕС.

«За» віддали голоси 4 нардепи, зокрема, Владислав Бухарєввідсутній, а Ігор Молотокне голосував.

Також були проголосовані зміни до цього ж закону щодо розширення категорії осіб, яким видають посвідчення постраждалих від Чорнобильської катастрофи.

Цього ж дня розглянули питання екологічної політики, зокрема, законопроект щодо поводження з радіоактивними відходами.

Ним передбачено перехід від застарілих радянських вимог безпеки до міжнародних стандартів МАГАТЕ. Ними керуються і в країнах Європейського Союзу, а також зменшення вартості поховання всіх радіоактивних відходів.

Результати голосування щодо цього законопроекту виявились ідентичними.

Проект постанови «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні» підтримали Олександр СугонякоОлег Медуниця, Микола Лаврик. Утримався — Андрій ДеркачВладислав Бухарєв, Ігор Молоток — відсутні.

У четвер народні обранці голосували за законопроект, що посилює соціальний захист сімей іноземців-контрактників. Ним передбачено такий же розмір виплат у разі смерті, загибелі або інвалідності іноземця-контрактника в Збройних Силах, як і для українця — «за»Микола Лаврик, Олександр Сугоняко, Ігор Молоток, Владислав Бухарєввідсутній, інші — не голосували.

Окрім цього, нардепи підняли проблему передачі заводів спиртової галузі у комунальну власність об’єднаних територіальних громад,

Наступне пленарне засідання відбудеться 15 травня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: