СумБуд
Керамо Хит

На Сумщині з’являться «Поліцейські офіцери громади»

Безпека | 19:32, 14.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Під час робочих зустрічей заступник начальника ГУНП в Сумській області Дмитро Лось обговорив з головами Чернеччинської та Миколаївської об‘єднаних територіальних громад найближчі перспективи щодо запуску роботи поліцейських станцій та запровадження роботи поліцейських офіцерів громади.

Нагадаємо: пілотний проект «Поліцейський офіцер громади» запроваджений у семи областях України й наразі охоплює 206 територіальних об‘єднаних громад. До проекту вирішили долучитися 17 об‘єднаних територіальних громад Сумщини, і нині на місцях тривають відповідні широкі обговорення.

Голови Чернеччинської сільської ОТГ Охтирського району Роман Бублик та Миколаївської селищної ОТГ Білопільського району Іван Ігнатьєв запропонували керівництву поліції області запровадити проект на території їх громад так би мовити «позачергово». Говорять: вони надзвичайно зацікавлені у отриманні якісних поліцейських послуг та створення безпечного середовища у громадах. А тому готові допомогти у відкритті на своїй території поліцейських станцій з відповідним оснащенням для роботи поліцейського офіцера громади. А у перспективі – розглянути питання щодо виділення й службового житла, аби і проживав, і працював поліцейський на території обслуговування.

Миколаївська ОТГ вже придбала автомобіль Renault Duster і нині готова передати його у службове користування поліцейському офіцеру громади.

Заступник начальника ГУНП Дмитро Лось зустрівся з Романом Бубликом та Іваном Ігнатьєвим. Обговорив з ними конкретні дії та спільні заходи щодо впровадження в дію проекту «Поліцейський офіцер громади». Поділився з ними своїм баченням роботи дільничного в умовах ОТГ, та запевнив: при визначенні кандидатури офіцера думка активу громади буде обов‘язково врахована.

«Робота поліцейської станції має будуватися на принципі постійної комунікації між жителями сіл і поліцейським, – говорить заступник начальника ГУНП Дмитро Лось. – Головним завданням дільничного офіцера громади визначені профілактика злочинності на території обслуговування, оперативне реагування на заяви і повідомлення громадян, надання сервісних послуг населенню, забезпечення дотримання їх прав та свобод».

Зі свого боку він запевнив, що керівництво поліції готове забезпечити конкурсний відбір та проходження кандидатом на посаду поліцейського офіцера громади спеціальної підготовки. І в подальшому, в ході практичного втілення в дію даного проекту, всіляко підтримувати тісну співпрацю з кожною громадою задля забезпечення спільними зусиллями безпеки та спокою громадян.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: