7 кроків у яскраве життя. Крок 2. Почніть з кінця

Автор
Оксана Мусієнко | 13:10, 2.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Крок 2. Почніть з кінця
Я ходила в сільську школу. Це не означає, що вона погана чи хороша – у 90 –их усі школи були майже однакові. Хоча – ні – сільські все-таки відрізнялися від міських. Пам’ятаю, у якійсь із класних кімнат стояла серед інших, перша у ряду парта, на якій значилася табличка «За цією партою вчився Володя Клюшник» (це місцевий партизан); була й інша з написом «За цією партою вчився Павло Рибалко» (це наш земляк – тричі Герой, маршал бронетанкових сил…). Нас, малих і більш дорослих, ці написи повинні були мотивувати і надихати на світле майбутнє.
Та не тільки ці написи на столах, за якими ми сиділи, указували нам що любити, як вірно «служити великій справі» і в яке «світле майбутнє рухатися». У нас були ж і вчителі… які управляли наш дитячий розум і прогнозували наше майбутнє. Була серед них і така, яка змоделювала життєвий сценарій одного хлопця при всьому класові, словами: «Твоє місце – в тюрмі». І не сказати, що це був геть-який розбишака, просто він багато читав (і на уроках), мав сміливість перечити почутому і багато часу проводив у лісі.
Про що це я?
Зараз я про те, що покладено на наш жорсткий диск у садочку чи школі, – залишається з нами назавжди. Те, що горе-вчителями «зіпсовано», – дуже важко згодом виправити. Багато цінностей, поведінкових стереотипів, установок ми несемо протягом житя, не піддаючи їх перегляду і аналізу.
Я ж пропоную посумніватися у їх правильності. Глянути на свою життєву програму через призму бажань, мрій і сенсів. Реєструйтеся на мій майстер-клас «7 кроків у яскраве життя» https://docs.google.com/forms/d/1fD9gb4wKOppHNvQ1SzTs5G5bI4oOsBzcgei9N6uYeKE/edit
 
Почніть з кінця – без ПОСПІХУ, задля власного УСПІХУ!

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора