Архів

Конкурс для школярів

Організатор: Не вказано

01 листопада - 04 листопада

Власний міні-кіно-проект пропонують відзняти школярам у Сумах

Школярів Сум запрошують взяти участь у кіноконкурсі. Проходитиме він з 1 по 4 листопада. 

“Ти живеш у Сумах? Вчишся в 9 – 11 класах? Цікавишся кіно (ну бодай трохи) та Інтернетом (авжеж цікавишся, адже читаєш зараз цей текст). Ти активний, маєш свою думку та не боїшся її висловлювати? У нас гарна новина для тебе! Ми допоможемо тобі зняти власний міні-кіно-проект та навчимо мислити критично!”, – пишуть організатори.

Учасники можуть:

• Переглянути і розібрати супер фільм

• Позмагатись у кіно-дебатах

• Навчитись критично мислити і розуміти “що мав на увазі автор стрічки”

• Зануритись у знімальний процес з командою професіоналів та зняти власну відео-роботу

“Автори найкращих робіт отримають призи. Усе це лише за 4 дні. Участь у кіно-конкурсі безкоштовна, але треба пройти відбір”, – пояснюють організатори.

Для цього потрібно зняти коротке відео-селфі (до 2 хв). У ньому презентувати себе в довільній формі та дати відповіді на такі питання: Чому ти проводиш час в соціальних мережах? Що шукаєш та знаходиш тут? Чи дивишся ти кіно? Які твої улюблені стрічки і чому?

Потім треба завантажити відео на будь-який файлообмінник (DropMeFiles, EX.UA), пройти реєстрацію і прикріпити посилання на відео (до 28 жовтня 19:00).

А вже 29 жовтня будуть оголошені результати відбору і переможці отримують запрошення на участь у конкурсі. Їх відправлять на email, а ще список учасників оприлюднять на сторінці в Facebook.

Самі ж заходи у рамках конкурсу проходитимуть 1 листопада з 15:00 до 18:30, 2 листопада з 11:00 до 15:00, 3 листопада з 11:00 до 19:00 і 4 листопада з 11:00 до 15:00 у POINT #eduspace (вул. Харківська 3/2).

“Інформація для батьків: організатором є ГО “Арт Діалог” за підтримки Українського культурного фонду, викладачі, куратори конкурсу професійні кінорежисери (Анна Акулевич, Наталя Красильникова) та оператори (Данил Дедков та Ян Васянович). Дітям ланчбокси не знадобляться – нагодуємо”, – розповідають організатори.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +380982855329 (Наталія), або пишіть на пошту [email protected]

 

comments powered by HyperComments

Еще Конкурсы