осталось

0

дней

Конкурс на кращу ідею пам′ятника загиблим воїнам

Організатор: Не вказано

18 січня 2018,  - 18 січня 2018, 

15 січня,  у Сумах оголосили конкурс на ідею пам′ятника загиблим воїнам 15 окремого мотопіхотного батальйону, сформованого у Сумах на початку бойових дій. 

Батальйон бере участь в АТО майже з перших днів її проведення, діючи у  зоні відповідальності на території Донецької області. Не повернулися живими зі сходу України 13 бійців. Про кожного можна розповідати окремо, – говорить полковник Павло Герасимів, перший командир 15-го окремого мотопіхотного батальйону.

Тож громадські організації учасників АТО, до яких входять службовці 15-го мотопіхотного, запропонували конкурс на ідею пам′ятника. Конкурс справді народний, адже створити малюнок, уявити вирішення пам′ятника можуть і справжні художники, і непрофесіонали, навіть діти. Важливо, щоб учасники конкурсу показали свій задум, свою ідею, яка відповідала б меті створення пам′ятника. Вшанувати пам′ять про них – обов′язок бойових друзів. Не дати зникнути цій пам′яті – завдання сумчан.

Конкурс оголошено 15 січня, а триватиме він до 15 березня. Потім бійці батальйону  виберуть той проект, який стане переможцем. Уже тоді ідею запропонують архітекторам, фахівцям для реального втілення в життя. Переможця конкурсу ідей чекає нагорода – премія у 5 000 гривень.

За попередніми перемовинами з Сумською міською радою вже визначене приблизне місце, де буде встановлено пам′ятник. Це проміжок між фонтаном «Садко» та музичною школою на вулиці Героїв Станінграду.

Роботи потрібно надсилати чи передавати за адресою: [email protected] із поміткою «Пам′ятник захиснику». Автор (чи група авторів) має вказати своє прізвище та ім′я, вік, заняття (навчається – де, працює – де), контактний телефон і адресу.

comments powered by HyperComments

Еще Конкурсы