СумБуд
СумБуд

Медицина має бути доступною для людей!

Думка | 12:26, 29.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

27 березня Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Олексій Кириченко перебував на Сумщині. У рамках свого візиту нардеп, який є членом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, зустрівся з керівництвом та лікарями Роменської ЦРЛ, взяв участь у «круглому столі», організованому Сумської обласною радою та державної адміністрацією, на якому розглядались проблеми хворих на туберкульоз, відвідав Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Ряд зустрічей дав низку важливих для Сумської області результатів.

В м. Ромни за сприяння Радикальної партії Олега Ляшка виділені кошти з державного бюджету на встановлення медичних амбулаторій у вигляді модулів для надання первинної медико-санітарної допомоги. Модульна амбулаторія являтиме собою «міні-лікарню», в якій буде розташовано кабінет лікаря, маніпуляційну, коридор, кімнату для працівників та вбиральні. Їх планують розмістити поблизу ЗОШ № 5 та № 10. Олексій Кириченко наголосив, що модульне приміщення амбулаторії допоможе підтримати необхідний рівень якості надання первинної медичної допомоги населенню.

У зв’язку з епідемією захворювання на туберкульоз, Народний депутат взяв участь у «круглому столі», присвяченому цій проблемі. Там політик зазначив, що ситуація з туберкульозом є складною для всієї України, цією хворобою хворіють всі верстви населення, а не тільки незахищені. В ході обговорення було укладено резолюцію, в якій йдеться зокрема про перехід на амбулаторне лікування, оптимізацію ліжкового фонду і продовження роботи із Глобальним фондом.

Далі Олексій Кириченко відвідав Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де зміг переконатися, що саме диспетчерська в м. Суми є однією з найкращих в Україні.

Разом з в.о. голови Сумської територіальної організації РПЛ Тетяною Головко він зустрівся з директором центру Анатолієм Александренком, де на власні очі побачили, як надходять дзвінки від населення та як швидко може дістатися карета швидкої до пацієнта, навіть у найвіддаленіші куточки Сумської області.

Нагадаємо, що завдяки ініціативі саме Радикальної партії Олега Ляшка три роки тому було внесено пропозицію по створенню центрів екстреної медичної допомоги по всій Україні. Як бачимо, сьогодні ці центри успішно створені та функціонують, кожного дня рятуюючи людські життя.

Проблеми у сфері охорони здоров’я для представників Радикальної партії були і лишаються одними з пріоритетних, тому депутат  планує і далі тримати руку на пульсі нагальних проблем медицини як Сумщини, так і всієї країни.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: