Реклама
Керама Хит

Жителі вулиці Добровільна просять владу забезпечити їх комунальними автобусами

Думка | 16:42, 21.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Відкритий лист жителів вулиці Добровільна до міської влади!

Нам, жителям вулиці Добровільна, приємно, що у Сумах керівництво міста продовжує активно розвивати транспортну сферу, але не зовсім, інколи, розуміємо логіку прийняття певних рішень. Так на останньому виконкомі було дано завдання з розробки комунального маршруту 3а, який би повністю дублював уже діючий маршрут №3 «Аеропорт – вул. Героїв Крут».

У то же час, ми, жителі вулиці Добровільна, уже кілька місяців не маємо транспортного сполучення і це при тому, що наш маршрут №25 «Добровільна – Інтернаціоналістів» розроблений уже як кілька років і не потребує додаткових наукових робіт.

Розуміємо, що наразі відбувається активний пошук перевізника на наш маршрут, але ж що робити нам, скільки ще ми повинні терпіти, скільки нам ще потрібно зареєструвати нових петицій, щоб нас нарешті було почуто?

Невже жителі Героїв Крут мають якісь більші права чи переваги, що їм буде зроблено аж два однакових маршрути, а ми не матимемо жодного?

Надіємося на розуміння наших проблем і, якщо у міста є хоч якісь вільні комунальні автобуси, то просимо їх пустити саме до нас. Ми теж люди і теж хочемо мати можливість пересуватися рідним містом, яке любимо не менше за інших сумчан.

З повагою, жителі вулиці Добровільна, м. Суми

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: