СумБуд

На Сумщині штрафують продавців черемші

Екологія | 10:29, 3.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

В рамках операції «Першоцвіт», яка триває на території Сумської області, державними інспекторами 2 квітня проведено заходи, спрямовані на боротьбу із незаконною торгівлею та добуванням об’єктів рослинного світу, які внесені до Червоної книги України.

Заходи проводились у місці збору черемші (цибуля ведмежа) біля с. Вільшанки Сумського району на землях лісового фонду ДП «Сумське лісове господарство». За незаконне збирання рослин, занесених до Червоної книги України, на порушників складено 2 протоколи за статтею 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також встановлено факт незаконного продажу черемши в кількості 140 штук на центральному ринку м. Суми. За частиною 1 статті 88-1 КУпАП складено 1 протокол на порушника.

Матеріали будуть скеровані до судових органів для розгляду та прийняття рішень стосовно притягнення порушників до відповідальності.

Нагадуємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України №1030 від 07.11.2013 року «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання)» розмір компенсації за шкоду, заподіяну незаконним збиранням або знищенням чи пошкодженням рослин, занесених до Червоної Книги України становить від 49 до 62 грн. за одну рослину. Згідно ст. 88-1 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення: порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, тягне за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 грн. із конфіскацією об’єктів рослинного світу, повідомляє Держекоінспекція в Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: