СумБуд
СумБуд

Сумських сміттярів оштрафували на 16 тисяч

Екологія | 15:37, 13.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Державною екологічною інспекцією у Сумській області проведено плановий захід державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природоохоронного середовища на ТОВ «А-Муссон», повідомляє сайт відомства.

Перевіркою встановлено, що підприємством недостовірно складається статистична звітність № 1-відходи та відсутній первинний облік відходів, які утворюються на підприємстві.

За результатами проведеної перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто 4 посадові особи, загальна сума штрафів складає 340 гривень. Видано припис на усунення виявлених порушень.

Також, по фактам забруднення земельних ділянок амонієм, фосфором, нітратами, сульфатами, хлоридами біля контейнерних майданчиків внаслідок витікання рідкого фільтрату на ґрунт, виявлених в ході проведення попередньої перевірки ТОВ «А-Муссон», проведеної у період з 28.08-10.09.2018, Інспекцію було розраховано підприємству збитки та пред’явлено претензію для відшкодування у сумі 16 040,54 грн.

Оскільки до цього часу підприємством шкоду в добровільному порядку не сплачено, матеріали перевірки були скеровані до Сумської місцевої прокуратури для вжиття заходів представницького характеру щодо стягнення вказаних коштів до державного бюджету.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: