СумБуд
Керамо Хит

Сумський рибоохоронний патруль за сім днів вилучив 87 одиниць заборонених знарядь лову

Екологія | 22:06, 11.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

У період з 4 по 10 вересня 2019 року головні державні інспектори Сумського рибоохоронного патруля зафіксували 21 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 13 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП та один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Оформлено сім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 55 кг риби та 70 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників вилучено 87 од. заборонених знарядь лову та майже 71 кг водних біоресурсів. Збитки, завдані рибним запасам, склали 21 463 грн», – повідомили у відомстві.

Для прикладу, третього вересня держрибпатруль виявив грубе порушення правил рибальства. На водоймі в с. Бобрик Білопільського району Сумської області громадянин добував рибу забороненим знаряддям лову – «павуком». У такий спосіб йому вдалося виловити майже 2 кг риби: 17 екз. карася сріблястого та одну щуку. Сума збитку склала 629 грн.

Вночі четвертого вересня в ході рибоохоронної роботи на р. Сейм, поблизу с. Піски Буринського району викрито порушника, який проводив вилов водних біоресурсів «острогою». При перевірці було виявлено близько двох кг водних біоресурсів, а саме: рак – 22 екз., щука – 2 екз. та один окунь. Збитки становлять 1 258 грн.

Нагадаємо, п’ятого вересня державними інспекторами Сумського рибоохоронного патруля під час проведення сумісного рейду з працівниками нацполіції на водоймі в с. Чупахівка Охтирського району виявлено грубе порушення правил рибальства.

Близько 3 години були викриті порушники, які здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову – «павуком» та чотирма «ятерами». Риби не спіймали.

На осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя лову вилучено, згідно опису-оцінки знарядь лову.

Крім того, на цій же водоймі рейдовою групою знайдено безхазяйне майно. Вилучено 41 од. сіток, загальною довжиною 2 100 метрів та 21 од. ятерів, в яких находилось 53 кг водних біоресурсів. Живу рибу (15 кг) випущено до природного середовища, а 38 кг передано в КП «Центр догляду за тваринами» Сумської міської ради.

Сьомого вересня під час рибоохоронного рейду по Роменському району в заборонений період зафіксовано реалізацію майже 3 кг раків без документів, що підтверджують законність придбання та якість продукції в незаконному місці торгівлі. Також на ринку в м. Путивль викрито незаконний продаж 1 кг підуста.

На реалізаторів оформлено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Крім того на тому ж ринку вилучили 4 кг риби, господарів якої не виявили. Складено акт виявлення безхазяйного майна, а рибу здано до ДУ «Роменська виправна колонія».

Сумський Рибоохоронний Патруль

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: