СумБуд
СумБуд

Влада міста і області ніяк не вирішать, кому перезатарювати пестициди під Сумами

Екологія | 12:00, 26.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сьогодні у Сумах, 26 березня, під час щопонеділкової апаратної наради було підняте питання розгляду та прийняття відповідною комісією обґрунтованих рекомендацій з ліквідації залишків отрутохімікатів, які розміщені на землях колишнього КСП «Тепличний». 

Виконувач обовязків  міського голови Володимир Войтенко поцікавився у директора департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлани Липової, на якій стадії вирішення знаходиться нині дане питання. Вона відповіла:

Готувалися неодноразово пропозиції, так як дана земельна ділянка знаходиться поза межами міста. Тому ми пропонували Головному управлінню Держгеокадастру в Сумській області вирішити це питання шляхом передачі цієї землі місту. У зв’язку з такою серйозною ситуацією, яка склалася на «Тепличному», ми направляли пропозиції до обласної державної адміністрації щодо передачі до обласного бюджету субвенції для вирішення цього питання,адже, ці отрутохімікати не є, і ніколи не були власністю міста.На сьогодні питання не вирішено.

Директор департаменту забезпечення ресурсних платежів Юрій Клименко додав, що від місця, де знаходяться отрутохімікати, до меж міста близько 700 метрів. Тому вирішення даного питання – виключно повноваження Головного управління Держгеокадастру в Сумській області та обласної державної адміністрації.

Володимир Войтенко зауважив, що ситуація, яка склалась потребує порозуміння міста та області:

«З свого боку ми готові надати всю необхідну допомогу області у вигляді передачі субвенції до обласного бюджету. Також готові самі вирішувати цю проблему, але для цього потрібно, щоб земельну ділянку, де знаходяться отрутохімікати, передали місту».

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: