СумБуд

Детінізація заробітних плат продовжується на Сумщині

Економіка | 15:01, 30.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках кампанії, що проводить уряд з посилення детінізації заробітних плат, працівники ГУ ДФС у Сумськiй областi проводять системну роботу виключно з «ризиковими» платниками. Це суб’єкти господарської дільності, якi мають значнi обсяги доходів, але своїм працівникам виплачують заробiтну плату, що не вiдповiдає реалiям сьогодення.

За словами Наталії Мірошнікової, начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Сумській області, за 8 мiсяцiв 2018 року на комiсiях при держадмiнiстрацiях і безпосередньо в Головному управлінні заслухано та проведено зустрічі з 737 суб’єктами господарювання, як юридичними, так i фiзичними особами-пiдприємцями.

За результатами таких «круглих столів», 725 суб’єктів збiльшили розмiр заробiтної плати своїм працівникам. І бюджет відразу  отримав додатковi надходження з податку на доходи з фiзичних осiб у розмірі 3,1 млн. грн та 3,7 млн. грн єдиного внеску.

Крiм цьоrо, завдяки попереджувальнiй та роз’яснювальнiй роботi, шляхом направлення платникам листiв, проведення зустрічей з працівниками фіскальної служби Сумщини та пiд час отримання рiзних довiдок у центрах обслуговування платникiв додатково оформлено 1275 найманих працiвникiв та залучено до державної ресстрацiї 594 rромадянина. У підсумку до бюджету додатково надiйшло 1,9 млн. грн  податкiв та зборiв.

На жаль, деякі платники не зреагували на роз’яснення, тому працівники фіскальної служби вимушені були провести контрольно-перевірочні заходи, – говорить Наталія Мірошнікова. – Так, з початку року проведено 32 перевiрки, за результатами  яких донараховано 12,2 млн. грн податку на доходи з фiзичних осiб, 1,8 млн. грн єдиного внеску та 300 тис. грн вiйськового збору. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: