СумБуд

До перспективного плану формування громад Сумської області пропонують внести зміни (ДОКУМЕНТ)

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад надала нашій редакції інформацію, яким буде перспективний план формування громад Сумської області. За планом, до складу Сумської області має увійти 52 ОТГ. Проте ще на етапі узгодження пропозицій, в перпективний план області було внесено певні корективи.

Так, Сумська обласна адміністрація пропонує Полошківську сільську раду включити до Глухівської ОТГ замість Березівської. Руднєвську сільську раду пропонують приєднати до складу Новослобідської ОТГ замість Путивльської.

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” пропонує Юнаківську ОТГ (до складу якої входять Юнаківська, Басівська, Кияницька та Могрицька сільські ради) приєднати до складу Хотінської ОТГ. Разом з цим, Яструбинську сільську раду пропонують приєднати до Хотінської замість Миколаївської ОТГ

Низівську територіальну громаду передбачають у складі Нижньосироватської  замість Садівської спроможної територіальної громади.

Стецьківську територіальну громаду, замість Хотінської, пропонують приєднати до Сумської ОТГ.

Окрім Конотопської та Підлипненської громади, до Конотопської ОТГ планують приєднати В’язівську, Вирівську, Гружчанську, Землянську, Кузьківську, Мельнянську, Попівську, Прийсеймівську та Шаповалівську громади.

У протоколі узгодження пропозицій не передбачено формування Пустовійтіської територіальної громади. Тому запропоновану у перспективному плані Пустовійтівську ОТГ (до складу якої входять Біловодська, Бобрицька, Зарудянська, Перехрестівська, Погожокриницька сільські ради) пропонують включити до складу Роменської ОТГ.

Всеукраїнська асоціація громад також пропонує переглянути формат перспективного плану. Косівщинську сільську раду передбачають у складі Садівської проєктної ОТГ замість Степанівської.

 

 

 

 

 

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments