СумБуд
СумБуд

Швидкий пошук підробітку в Сумах – це реально

Економіка | 19:03, 2.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

В сучасних умовах додатковий заробіток – це не «випадкові копійки». Якщо все зробити правильно, то можна заробляти достатньо і перетворити додатковий дохід у знаний внесок до сімейного бюджету. Або навіть можна заробляти в якості альтернативі постійній роботі – якщо мова йде про студента або матусю у декретній відпустці. Таку роботу у Сумах пропонує Kabanchik.ua – всеукраїнський онлайн-проект, що спеціалізується на ринку послуг.

Як заробляти на послугах?

Онлайн-сервіс слугує посередником між прямими замовниками послуг та містянами, які прагнуть заробити на їх виконанні. Замовником і виконавцем може стати будь-хто бажаючий. Підробіток переважно тимчасовий, точніше – разовий: є конкретна задача, за виконання якої людина готова заплатити фіксовану суму. Надав послугу якісно – отримав домовлену суму. Щодо напрямків послуг – їх декілька сотень, і вони охоплюють майже всі сфери. Є тут і кур’єрська доставка, і ремонт. І догляд за хворими, і розробка сайтів…

Ким можна працювати?

Враховуючи, що переважна кількість замовників – це звичайні містяни, тематика послуг має «побутовий» характер. Наприклад, на Kabanchik.ua у Сумах часто замовляють ремонт пральних машин. Щоб заробляти у цій сфері, треба мати відповідні знання і досвід, бути готовим швидко виїхати на об’єкт замовника та вирішити проблему «на місці». Багато замовлень містяни оформлюють у наступних категоріях:

 • будівництво та ремонт;
 • домашній майстер;
 • клінінгові послуги;
 • кур’єрська доставка;
 • дизайн;
 • робота в Інтернеті;
 • розробка сайтів та програмного забезпечення;
 • ремонт побутової техніки – широка категорія, популярна на Kabanchik.ua: охоплює згадану вище велику побутову техніку, а також комп’ютери та мобільні пристрої.

работа в сумах

Принцип роботи онлайн-сервісу

Цей проект досить унікальний, бо відрізняється від стандартних сайтів з вакансіями. Головна перевага – можливість знаходити додаткову роботу, витрачаючи декілька хвилин на день, без розсилки резюме, співбесід та дзвінків роботодавцям. Коротко алгоритм роботи виглядає так:

 1. Людина, зацікавлена у конкретній послузі, оформляє на сайті завдання. У спеціальній формі замовник зобов’язаний вказати суть роботи, терміни виконання, а також запропонувати суму оплати.
 2. Посилання на оформлене завдання находить на мобільні додатки та електронні адреси зареєстрованих виконавців.
 3. Кожен виконавець може перейти за посиланням, переглянути умови та за бажання подати заявку на виконання роботи.
 4. Замовник перегляне всі пропозиції та обере одного виконавця. Отримавши контактні дані одне одного, сторони можуть зв’язатися і обговорити подробиці. Після цього можна починати працювати і по факту отримати домовлену суму.

Все, що треба для швидкого початку

Щоб стати виконавцем послуг і добре на цьому заробляти, треба зареєструватися на сайті і пройти перевірку власних даних. Отримавши статус «Перевіреного виконавця», спеціаліст має право на повноцінне використання сервісу. Можна підписатися на цікаві для себе категорії для отримання сповіщень, завантажити портфоліо, встановити мобільний додаток.

Сучасні замовники послуг шукають виконавців переважно онлайн – бо це зручно і швидко. Завдяки цьому пошук підробітку теж стає швидким і легким. Сервіс зробив все, щоб це ще було і безпечно. Тут створені оптимальні умови для чесної конкуренції між шукачами підробітку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: