СумБуд
СумБуд

На ПАТ «Сумихімпром» падіння обсягів виробництва

Економіка | 16:06, 23.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Про це розповіла начальник відділу економічного планування та аналізу господарчої діяльності підприємства Людмила Давидова, – інформує прес-служба ПАТ «Сумихімпром».

За 9 місяців цього року підприємству не вдалося досяг­ти обсягів виробництва аналогічного періоду минулого року. Падіння темпів обсягу виробництва склало 19,4%. Коефіцієнт використання потужності робочих цехів -54%, а з врахуванням усіх наявних виробничих потужностей на підприємстві – 36%.

Упродовж трьох кварталів обсяг виробництва товарної продукції в діючих цінах становив 1 млрд. 590 млн. грн. Цей показник перевищує минулорічний через ріст цін на реалі­зацію продукції.

Фактично за 9 місяців 2017 року підприєм­ство виробило 29 тис. тонн двоокису титану, 98 тис. тонн мінеральних добрив, 165 тис. тонн сірчаної кислоти, 33 тис. тонн сульфату заліза, 1,7 тис.тонн жовтого залізоокисного пігменту. Обсяги виробництва порівняно з минулорічним періодом були знижені по всім виробництвам, за виключен­ням жовтого пігменту та реактивної кислоти.

Спад виробництва мінеральних добрив пояснюється нес­приятливою для вітчизняних виробників ситуацією на рин­ках збуту. Прогресує імпорт міндобрив в Україну: якщо за 8 місяців 2014 року до України було ввезено усіх видів мін­добрив 1,2 млн.тонн, то за 8 місяців 2015 р. – 1,3 млн.тонн., а за 8 місяців 2016 р. – вже 1,8 млн.тонн.

У нинішньому році (8 місяців) показник ввезень міндобрив із-за кордону склав аж 2,7 млн. тонн. Причому приріст імпорту на 46% склав по групі складних мінеральних добрив, на виробництві яких спеціалізується ПАТ «Сумихімпром».

На пільги та гарантії підприємство спрямувало 11,5 млн.грн., всі соціальні зобов’язання були виконані в повному обсязі. Дотація на утримання об’єктів соціальної сфери склала 10 млн.грн., що на 5 млн.грн. більше, ніж за аналогіч­ний період минулого року. Причина – збільшення витрат на оплату праці та підвищення вартості енергоресурсів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: