СумБуд

Олександр Лисенко: Завдяки АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» Суми є флагманом машинобудівної галузі

Економіка | 16:31, 8.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Олександр Лисенко напередодні 70-ї річниці від дня запуску виробництва АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», привітав трудовий колектив заводу із ювілеєм підприємства та нагородив трударів Почесними грамотами.

Очільник міста наголосив, що підприємство є найбільшим роботодавцем в обласному центрі та лідером на міжнародному ринку продажу, розширює географію економічних зв’язків та сприяє розвитку цілої країни.

«Я просто хочу сказати велике «Спасибі!». Ви є флагманом машинобудівної галузі не тільки нашого міста, а Сумської області, України. Ваша продукція не потребує додаткової реклами, тому що вона і так затребувана. Я знаю, що є замовлення не лише на 2020 рік, а й на декілька років вперед. Коли я розповідаю колегам з інших міст про Суми, то обов’язково згадую «Насосенергомаш», бо я був у цехах, я бачив яка це продукція, закликаю й інших побачити це на власні очі. Міська влада у свою чергу обов’язково підтримуватиме завод» – зауважив посадовець.

Привітав колег і голова правління АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» Олександр Ковтун та заступник генерального директора АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» Володимир Ямбуренко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: