Керама Хит
Керама Хит

Призовий фонд 30 000 євро: компанії Сумщини запрошують до участі у міжнародному конкурсі з енергоефективності

 Поділитися

Поділитися в

Deutsche Energie-Agentur (DENA) – Німецьке енергетичне агентство – шукає проекти, які мають особливий вплив на практичну реалізацію енергетичного переходу. Приватні та публічні компанії можуть подати заявку на участь у цьому міжнародному конкурсі до 31 липня 2017 року.

Українські компанії запросив до участі в конкурсі й Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогодні отримав листа від наших партнерів з Німеччини (DENA) про бажання залучити українські компанії до участі в конкурсі Energy Efficiency Award 2017. Пропоную нашим українським Ілонам Маскам поспішати з поданням проектів! Часу обмаль – до 31.07.17! Підтримайте премію за енергоефективність 2017 року!», – написав на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Компанії можуть подати свою заявку в одну з чотирьох категорій конкурсу:

-Перехід енергії 2.0 – керована користувачами ефективність в інтегрованій енергетичній системі.

-Енергоефективність 4.0 – Інтелектуальні рішення для встановлених технологій.

-Енергетичний менеджмент та послуги – інноваційне фінансування та розвиток компетенцій.

Концепція заходів з енергоефективності – три компанії представить свої концепції. Тоді аудиторія  з’їзду вирішить, яка концепція нагороджена призом.

Номінації для окремих категорій будуть оголошені 19 жовтня 2017 року. Церемонія нагородження відбудеться на конгресі DENA 20 листопада 2017 року в Берліні.

Участь у Премії за енергоефективність 2017 року є безкоштовною. Компанії можуть подати свої заявки в Інтернеті:www.EnergyEfficiencyAward.de

Прохання копії заповнених в он-лайні анкет на сайті www.EnergyEfficiencyAward.de відправляти також на пошту[email protected]!

Нагорода присуджується призовим фондом у розмірі 30 000 євро та проходить під патронатом Федерального Міністра економіки та енергетики Бріджит Зіпріс.

За матеріалами Прес-служби Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: