Керама Хит
Керама Хит

На Сумщині цього року запрацює єдиний цукровий завод

Економіка | 12:17, 23.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

У серпні цього року ТОВ «УК.АЗ.Дружба» планує повністю відновити роботу Жовтневого цукрового заводу – єдиного у Сумській області, в якій колись було 17 цукрових заводів. Чотири роки підприємство простоювало.

Про це повідомив співзасновник ТОВ «УК.АЗ.Дружба», почесний консул Азербайджанської Республіки в Україні Афган Салманов, пише «Всі Суми Панорама-медіа».

Він зазначив, що відродження цукрового заводу стало можливим завдяки залученню  азербайджанського компаньйона – компанії ALKE.

«З травня цього року наше підприємство працює», – зазначив він.

За словами Афгана Салманова, на Жовтневому цукрозаводі передбачається виробляти понад 40 тис. тонн цукру. Цього достатньо не тільки для потреб Сумщини, а й для реалізації в інших областях України, а також для експорту, підкреслив він.

На своїх полях «УК.АЗ.Дружба» вирощує цукрові буряки на 1,4 тис. га. Але цього недостатньо для завантаження заводу на повну потужність. «Тому ми уклали договори на поставку сировини з провідними аграрними компаніями, фермерськими господарствами Сумського регіону, – розповів Афган Салманов. – Ми працюємо з лідерами аграрного сектора, один з них – компанія «Райз».

«Ми прокредитували фермерські господарства, які для нас вирощують цукровий буряк, – додав Афган Салманов. – Планується завезти на завод близько 300 тис. тонн цукрових буряків. Понад 5 тис. га сумської землі засіяно цукровимм буряками».

Джерело: AgroTimes

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: