Реклама
jurotat

Сумщина буде з газом ще 20 років!

Економіка | 08:00, 5.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Комісія з питань надрокористування при державній службі геології і надр (Держгеології) рекомендує продовжити спеціальні дозволи (ліцензії) на користування надрами для найбільшої нафтовидобувної компанії ПАТ «Укрнафта» на 20 років − до 2037 року. Про це повідомили в Держгеології, — пише сайт ОДА.

На засіданні комісії з питань надрокористування прийняли позитивне рішення про продовження ліцензій по ПАТ «Укрнафта» на 20 років.

«20 липня відбулося засідання комісії з питань надрокористування, де прийняли позитивне рішення про продовження ліцензій по Укрнафті на 20 років», − йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 9 червня ПАТ «Укрнафта» зупинило видобуток на Південно-Панасівському родовищі в Сумській області через відмову Державної служби геології і надр в продовженні спеціального дозволу на користування надрами, яке закінчилося. Таким чином, без газу залишилися 4 села на Сумщині.

Крім того, з 27 червня 2017 Укрнафта була змушена зупинити видобуток вуглеводнів на Анастасівскому, Рибальському, Артюховському і Коржівському родовищах в Сумській області.

ПАТ «Укрнафта» зверталася до голови облдержадміністрації Миколи Клочка з проханням в рамках повноважень не допустити зупинки на шести родовищах, на яких незабаром має закінчитися термін дії спеціальних дозволів на видобуток. Очільник області неодноразово піднімав це питання на рівні Кабміну. І, врешті-решт, Сумщину почули: жителі усіх населених пунктів Липоводолинського та Роменського районів будуть із газом.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: