СумБуд

Сумщина з початку року отримала понад 100 мільйонів гривень за видобуток нафти і газу

Економіка | 22:02, 1.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

До державного та місцевих бюджетів за серпень 2018 року ПАТ «Укрнафта» сплатило до 694,5 млн грн рентної плати за користування надрами за зобов’язаннями. Відповідно до закріпленого в законодавстві механізму розподілу рентної плати за видобуток нафти, газу та конденсату, з них 34,7 млн грн надійшло до місцевих бюджетів різних рівнів.

Про це повідомляє Укрнафта.

Загалом, з початку цього року, рентна плата компанії до бюджетів усіх рівнів склала п’ять мільярдів гривень, з них 249,1 млн грн надійшло до місцевих скарбниць.

Найбільші відрахування з рентної плати, як і в попередні місяці, надійшли до громад насамперед Сумської, а також Івано-Франківської й Полтавської областей.

Принцип розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу передбачає перерахування 95% рентних платежів до загального фонду державного бюджету, а 5% – до місцевих бюджетів. При цьому 2% доходів від ренти спрямовуються в районні бюджети, а 3% – до бюджетів міст обласного значення, бюджетів об’єднаних територіальних громад за місцем видобутку природних ресурсів. Таким чином механізм розподілу ренти дає можливість громадам отримати частину доходів від видобутку нафти та газу.

За підсумками 2018 року «Укрнафта» сплатить близько 6,4 млрд грн ренти, а, отже, до бюджетів областей, районів та громад надійде біля 320 млн грн доходів від рентних платежів. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/10/01/mistsevi_gromady_oderzhaly_249_mln_grn_cherez_splatu_renty_ukrnaftoyu_1417489

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: