Реклама

Сумські митники викрили оборудку на 1,8 млн.грн.

Криминал, Экономика | 22:00, 7.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Працівники Сумської митниці ДФС склали два протоколи про порушення митних правил щодо одного із сумських підприємств на суму майже 650 тис. гривень.

Директор фірми подав документи з метою оформлення свого товару відповідно до митного режиму «митний склад», які були ввезені в Україну через іншу митницю. Для митного оформлення були подані документи, в яких зазначалось місце призначення та вартість товару. Згідно наданих підприємцем двох фактур загальна сума вартості товару склала близько 325 тис. гривень.

Проте співробітники Сумської митниці ДФС встановили, що фактично з території Польщі здійснено експорт товару, оформлено цим же підприємством, проте на адресу зовсім іншого отримувача. Загальна сума експорту становила майже 2,2 млн. гривень.

Підприємець свідомо занизив вартість свого товару на 1,8 млн. гривень. Таким чином, директор сумського підприємства навмисно вказав неправдиві відомості щодо одержувача та вартості товарів, чим завдав втрат Державному бюджету країни не сплативши 650 тис. грн. податків.

На даний час матеріали справ направлено до суду для подальшого розгляду та винесення рішення, — зазначає прес-служба відомства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: