Реклама
jurotat

Сумські митники «влили» до держбюджету сотні мільйонів гривень

Економіка | 12:53, 4.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Керівник Сумської митниці ДФС Олександр Щуцький розповів, що в липні місяці митницею, в котрий раз, перевиконано плановий показник наповнення Державного бюджету країни.

Так, за звітний місяць структурою було перераховано до загального фонду більше 450 млн.грн, а до спеціального близько 720 млн.грн. Доведений індикативний показник надходжень митних платежів у сумі  близька 401 млн.грн. було виконано на 112,6%, — повідомляє пресс-служба відомства.

Також, у липні місяці управлінням протидії митним правопорушенням Сумської митниці ДФС було складено 132 протоколи на загальну суму в 8 мільйонів гривень та накладено штрафів на порушників приблизно на 750 тис.грн.

За цей місяць спільно з правоохоронними органами, які розташовані у зоні діяльності митниці, було проведено 2 спільні заходи з працівниками Сумського прикордонного загону ДПС України поза митним контролем, 1 захід з працівниками національної поліції та 1 захід з працівниками СБУ. За результатами яких складено 3 протоколи про порушення митних правил. Вартість предметів правопорушення визначається.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: