Керама Хит
Керама Хит

Сумський завод постачатиме машини до Білорусі

Економіка, Транспорт | 09:46, 19.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко відвідав Білорусь з офіційним візитом щодо співробітництва з питань промисловості і виробничої кооперації, зокрема, Сумського машинобудівного заводу і Пінського заводу засобів малої механізації, – йдеться на сайті ОДА.

«Україна дуже активно співпрацює з Білоруссю. Протягом цього візиту ми домовилися про співпрацю між українським «Електроважмашем» і білоруським «БЕЛАЗом», «УкрНДІспецсталь» і Борисовським заводом автотракторного електрообладнання.

Ми також плануємо розвивати співробітництво між Сумським машинобудівним заводом і Пінським заводом засобів малої механізації», – зазначив Юрій Бровченко.

Під час засідання робочої групи Юрій Бровченко і заступник Міністра промисловості Білорусі Дмитро КОРЧИК узгодили пріоритетні напрямки співпраці у поточному році та обговорили плани на 2018 рік. Крім цього, Юрій Бровченко оглянув ряд білоруських підприємств («МАЗ», «ЮНИСОН», «БелАЗ», «БАТЭ», Пінський завод засобів малої механізації, ВАТ «Гомсельмаш») та обговорив можливості співпраці українських компаній з Центром механізації БелЖД.

За результатами 2016 року товарообіг між Україною та Білоруссю досяг позитивної динаміки у порівнянні з минулими роками і почав зростати. Уже за 5 місяців 2017 року товарообіг між Україною та Республікою Білорусь склав $1,64 млрд – це на 25,4%, або $331,7 млн більше, ніж обсяги торгівлі товарами за цей же період 2016 року. Обсяг експорту українських товарів до Республіки Білорусь склав $426,9 млн – на 44,7% більше, ніж за 5 місяців 2016 року.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: