СумБуд
СумБуд

Тарифи на теплопостачання зросли у Сумах

Економіка, ЖКГ | 11:02, 30.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

ПАТ «Сумське НВО» повідомляє територіальну громаду міста Суми про заплановану зміну встановленого ПАТ «Сумське НВО» тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання.

Дії товариства відбуваються на виконання вимог «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад».

Діючі тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також тарифи на послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання були встановлені НКРЕКП на базі витрат 2013 року та переглядалися лише в частині вартості природного газу та електроенергії у грудні 2016 року. Всі інші складові тарифу не змінювались з 2013 року і станом на сьогоднішній день потребують негайного перегляду, так як залишаються збитковими. Відсоток покриття витрат діючим тарифом по споживачам міста за 9 місяців поточного року склав 75%.

Основними факторами впливу на зміну діючих тарифів є наступне:
– ціни на газ для населення та бюджетних організацій на 2018 рік зросли на 26%, а для релігійних організацій на 152%;
– ціни на електроенергію зросли на 23%;
– ціну на покупну теплову енергію для населення зросли на 7%, для бюджетних організацій на 45% для релігійних організацій на 60%;
– ціни на транспортування теплової енергії зросли на 116%;
– ціни на технологічну воду зросли на 178%;
– ціни на питну воду зросли на 65%
– мінімальна заробітна плата зросла з 1 152,92 грн. у 2013 році до 3 723 грн. в 2018 році, або ж на 222% порівняно зі встановленою в тарифі.

З повною інформацією щодо запланованого розміру тарифу, його структури та підстав зміни тарифу можна ознайомитися на сайті ПАТ «Сумське НВО».

Зауваження і пропозиції з приводу зміни тарифів на теплопостачання можуть бути надані ПАТ «Сумське НВО» у письмовому вигляді за адресою: вул. Холодногірська, 35, або ж у електронному вигляді на адресу електронної пошти: [email protected] протягом 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів.

Загальний розмір планованого тарифу на теплову енергії для відповідних категорій споживачів або Переглянути не завантажуючи.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: