jurotat
jurotat

У Сумах литовці хочуть збудувати біологічну ТЕЦ

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Днями до Сум прибув представник литовської компанії Axis Technologies. Метою його візиту було обговорення питання про можливе будівництво біологічної ТЕЦ, яка працюватиме на трісках. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Сумської міської ради Дмитро Наталуха.

«Оглянули територію майбутнього індустріального парку та інші земельні ділянки, які придатні для будівництва. Фахівець отримав всю необхідну інформацію, тому очікуємо після візиту пропозиції», — додав депутат.

У фахівців вже почали виникати питання, що стосуються будівництва такого об’єкта у Сумах. Зокрема, доцент кафедри прикладної екології Сумду Дмитро Лазненко цікавиться, чи готове місто вирішувати конфлікт інтересів з існуючими постачальниками теплової енергії.

Що ж, залишається поки очікувати конструктивних пропозицій від колег з Литви.

Довідка: ТЕС і ТЕЦ, що працюють на біомасі, мають високу прибутковість завдяки використанню місцевої сировини з невисокою альтернативною вартістю і мінімальними витратами на транспортування. Крім того, держава гарантує купівлю всієї електричної енергії, виробленої установками на відновлюваних джерелах енергії, до 2030 року (ст. 17 Закону України «Про електроенергетику»).

life.sumy

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: