СумБуд
СумБуд

У Сумах перекроїли бюджет

Економіка | 20:32, 22.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Депутати Сумської міської ради на черговій сесії 20 червня своїм рішенням внесли зміни і доповнення до міського бюджету на 2018 рік. Згідно з ним, обсяг дохідну і видаткову частини міського бюджету збільшено на суму 4 839,6 тис. грн за рахунок передачі офіційних трансфертів, а саме субвенції з державного бюджету.

Субвенції із державного бюджету направлено головному розпорядник бюджетних коштів – департаменту соціального захисту населення для надання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення п’яти особам, в тому числі трьом членам сім’ї загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, і двом особам з інвалідністю II групи внаслідок війни з числа учасників АТО.

Крім цього, направлено залишок цільового фонду міської ради станом на 1 січня поточного року в сумі 6,6 тис. грн на придбання сувенірної продукції, подарунків.

У межах загального обсягу видатків міського бюджету здійснено перерозподіл видатків, а саме на: виконання виборчих програм і доручень виборців – 1 143,9 тис. грн; забезпечення виплати заробітної плати медичним працівникам, що обумовлено реформування системи фінансування галузі «Охорона здоров’я» – 752 тис. грн; капітальний ремонт фасаду з утеплення житлового будинку № 3 по вул. 20 років Перемоги – 1480 тис. грн; утримання зупинок громадського транспорту – 500 тис. грн; проведення ремонту мереж холодного та гарячого водопостачання та встановлення засобів обліку холодної води в приміщенні жіночої консультації № 3 (вул. Паркова, 1) – 115 тис. грн; капітальний ремонт приміщення міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по вул. Харківська, 42 – 385 тис. грн; поточний ремонт та технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення – 200 тис. грн; реконструкцію каналізаційного самопливного колектора діаметром 1000 мм по вул. 1-а Набережна р. Стрілка – 200 тис. гривень і т.д.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: