СумБуд

У Сумських медичних закладах проведуть фінансові перевірки?

Економіка | 22:30, 20.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій 14 листопада з’явилася пропозиція від сумчанина “Перевірка медичних закладів у місті Суми щодо законності побирання коштів з паціентів”. Петиція назбирала потрібну кількість підписів отримала відповідь.

Нагадаємо, Андрій Горячий автор петиції писав: “Пропоную створити комісію за підтримки СМР, з залученям працівників КРУ, інших уповноважених органів та представників громади міста Суми, з метою проведення перевірки медичних закладів міста Суми на дотримання законодавства України щодо наданя послух в державних медичних закладах”.

У відповіді ж зазначили, що порушені у петиції питання опрацьовані, розроблений та оприлюднений проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради:

“Шановний Андрію Борисовичу! На Вашу петицію від 14.11.2018 “Перевірка медичних закладів у місті Суми щодо законності побирання коштів з пацієнтів” повідомляємо наступне. Порушені у Вашій петиції питання опрацьовані, розроблений та оприлюднений проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради (https://smr.gov.ua/images/documents/Proekty/Vykonkom/2018/12/Petucia_-_finansova_perevirka.doc). Про дату та час проведення засідання виконавчого комітету Сумської міської ради Вас буде повідомлено додатково”, – йдеться у повідомленні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: