Керама Хит
Керама Хит

Вартість газу для авто на Сумщині зросла майже вдвічі

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні заправити літр на газовій станції коштує у середньому 15, 5 – 16 гривень. Це при тому, що ще місяць тому купити можна було його за 9 гривень. Дещо нижчі ціни, а саме 15,35 – 15,45, ми спостерігали на заправках у Білопільському та Путивльському районах, пише СпецКор.

“Газову установку я встановив, коли пропан коштував до 5 гривень. На той час економія порівняно із бензином становила майже втричі. останні два роки ціна на газ не перевищувала 9 гривень за літр, бензин же коштував 22-25 гривень. Тепер же різниця у вартості лише близько 4 гривень. А якщо зважити на те, що газу на кілометр потрібно більше, ніж бензину, то економія зовсім незначна”, – говорить водій Олексій.

На станціях техобслуговуваннях також відмічають: стало менше бажаючих встановлювати газове обладнання.

“Років 5-6 тому на встановлення газобладнання у мене на СТО були черги. Люди записувалися за місяць наперед. А тепер встановлюють, але дуже рідко. Все ж вірять, що цей стрибок цін тимчасовий і згодом усе повернеться на свої місця”, – зазначає майстер СТО Юрій.

Вартість на газове обладнання коливається у межах 10 – 20 тисяч гривень. Тому щоб окупити ці затрати на економії заправки потрібно багато часу.

Такий ажіотаж навколо ціни на скраплений газ – штучний, заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі каналу СТБ. Російські постачальники, мовляв, спеціально розгойдують цінники, аби дестабілізувати ситуацію на газовому ринку. Подіяти на них в Уряді пропонують зменшивши обсяги споживання газу. Це має вдарити по кишені постачальників, а ті, у свою чергу, повернуть ціни на заправних станціях до попередніх позначок.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: