СумБуд
СумБуд

Як сумчани можуть захистити свої права?

Економіка | 11:36, 3.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Як споживачу захистити свої права?

 

Захист прав споживачів в Україні був актуальний завжди. Недобросовісні підприємці, контрабандні товари, халатне відношення до організації процесу виробництва, зберігання, переробки та транспортування продукції та цілий ряд інших факторів загрожують життю та здоров’ю споживачів. З новин на центральних каналах ми чи не щотижня чуємо про масові отруєння в дитячих садках, школах, закладах громадського харчування. Чи не кожний українець хоча б раз в житті придбав товар, який не відповідає мінімальним стандартам якості.

 

З іншого боку, підприємці скаржаться на постійний тиск з боку контролюючих органів, зазначаючи, що працювати в умовах тотального та корупційного «контролю» органів державної влади майже неможливо. У цьому разі стає актуальним питання, як дати бізнесу спокійно працювати, захищати права споживачів, забезпечити належний державний нагляд за якістю продукції, нівелювати корупційні ризики та при цьому не загрузнути у бюрократичному болоті?

 

Аналітики інформаційної кампанії «Сильніші разом!» взялись досліджувати, яким чином проходять реформи у сфері захисту прав споживачів та безпечності харчових продуктів.

 

Як це працює?

 

Однією з новостворених служб в країні, яка утворилася в результаті реформування цілої низки контролюючих органів, є Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

«Власне, коло повноважень нової служби дуже широке: ветеринарна медицина та безпечність харчових продуктів, карантин та захист рослин, ідентифікація та реєстрація тварин, дотримання вимог санітарного законодавства (за винятком питань гігієни праці та епідеміологічного спостереження), попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, ринковий нагляд, контрольні функції в сфері насіння і садивного матеріалу, контроль за додержанням законодавства про захист прав споживачів і рекламу в цій сфері, а нещодавно ще додався і тех. нагляд та реєстрація сільгосптехніки», – зазначає начальник Головного управління Держспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко.

 

Сюди передані функції управління ветеринарії, фітосанітарної служби, частина повноважень СЕС, управління з прав споживачів, управління контролю за регульованими цінами, контролю у сфері насінництва і розсадництва, (атестація і сертифікація насіння).

 

Головна мета створення Держпродспоживслужби, окрім економії бюджетних коштів, скоротивши персонал державних органів, зібрати разом служби, які відповідають за безпечність продукції. Йдеться про контроль якості продукції по всьому ланцюжку, якщо говорити про харчові продукти: вирощування на полі зернових та кормових культур, переробка їх на корм або харчові продукти, відгодовування тварин, виробництво продуктів харчування, зберігання, перевезення і реалізація продукції.

 

Загалом, від того, яким чином працюватиме Держпродспоживслужба, залежатиме робота всього ринку споживчих товарів і експорт продукції з України.

 

«Закон як дишло»

 

Треба зазначити, що відтепер можливість перекладання відповідальності за вирішення тих чи інших питань з одного відомства на інше немає. Також є можливість електронної передачі інформації щодо прийняття звернень, заяв, скарг тощо між структурними підрозділами, що прискорює їх розгляд.

 

«Ми розробимо детальний прозорий регламент проведення перевірок бізнесу, наприклад, можна ввести їх відеофіксацію», — зазначив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа. Він додав, що відомство запропонує механізм перевірок, який «значно знижує ризик корупційної складової в діях інспекторів».

 

«Приміром, уже зараз для проведення перевірки потрібно отримати згоду центрального апарату. Тобто варіант, що інспектор десь в райцентрі попросить кума написати скаргу і відправиться “колядувати”, виключений», — підкреслив він.

 

Глава Держпродспоживслужби наполягає на обов’язковості перевірок виробників продуктів харчування. «На мій погляд, в сфері виробництва продуктів харчування ніякі мораторій на перевірки вводити не можна. Це загальноєвропейський вимога. Більш того, якщо є ризик виходу на ринок неякісної продукції та існує загроза здоров’ю і життю людей, то перевірки повинні проводитися без попередження», — пояснив він.

 

Однак, є в цьому процесі і певні практичні неточності. Начальник ГУ Держспоживслужби в Сумській області говорить: «З 2017 року мораторій на перевірки не поширюється на органи Держпродспоживслужби, тому питання якості та безпечності харчових продуктів будуть також більш ретельно перевірятися в межах планових заходів, але плановий захід передбачає попередження суб¢єкта господарювання про їх проведення за 10 днів.

 

В ЄС подібна ситуація в принципі неможлива. Якщо є ризик надходження на ринок небезпечної продукції, компетентний орган може прийти без попередження. У нас, коли ви попереджаєте за 10 днів, умовно кажучи, виробник корегує свої технологічні процеси – і у нього все нормально. Згадайте ситуацію з магазином «Наш маркет», коли телебачення з програмою «Ревізор» їх перевірили, потім через певний час показали, а потім звернулись до нас, щоб і ми перевірили, то коли спеціалісти служби ввійшли, всі «негарні» факти, висвітлені в передачі вже було усунуто.

 

Зокрема, тепер закон вимагає від громадян, які подають звернення, довести, що їх правам була заподіяна шкода і надати відповідні докази. Я думаю, що подібні законодавчі зміни значно звужують можливості оперативного реагування на інформацію про неякісні продукти харчування. Нагадую, що позапланова перевірка на відміну від планового заходу не зобов¢язує контролюючий орган попереджати суб¢єкта господарювання про її проведення, що дозволяє ловити порушників “на гарячому».

 

Чи в Європу йдемо? або А як там у людей?

 

Варто зазначити, що на всій території ЄС діє мінімальна дворічна гарантія на будь-які придбані товари – протягом цього терміну, від часу отримання товару, його можна безкоштовно обміняти, відремонтувати, або повернути гроші повністю чи частково, якщо виявиться, що він не відповідає обіцяним характеристикам. Тобто, на відміну від України, менше ніж два роки гарантії не може бути в принципі – хоча, окремі продавці можуть у себе запровадити довший гарантійний термін. У деяких країнах обов’язковою умовою є повідомлення продавця про проблему протягом двох місяців після її виявлення.

 

Протягом півроку після отримання товару достатньо лише показати продавцю невідповідність товару заявленим характеристикам. Якщо ж проблему виявлено пізніше, в більшості країн ЄС покупець повинен довести, що вона існувала вже на момент придбання – наприклад, якщо винні неякісні матеріали, то споживач на це ніяк вплинути не міг.

 

Серйозним недоліком національного законодавства є відсутність європейської норми про примусову всеохопну дворічну гарантію. Втім, базові норми в Україні такі ж самі: протягом встановленого гарантійного терміну споживач, що придбав некондиційний товар, має право вимагати пропорційного зменшення ціни, безкоштовного усунення недоліків або відшкодування витрат на самостійне усунення цих недоліків. Або повернення грошей чи заміну товару, якщо недоліки «істотні». Свої вимоги він викладає в заяві на ім’я компанії-продавця. Якщо компанія їх ігнорує, споживач може звернутись або до місцевого відділу Держпродспоживслужби, або одразу до суду. Надіслати скаргу до служби може бути кращою стратегією за суд: чиновники мають достатньо важелів, щоб натиснути на недобросовісного підприємця. До того ж, це можна зробити електронною поштою. В документі треба обов’язково вказати юридичну особу, а також юридичну та фізичну адресу компанії – відповідно, на це треба заздалегідь звернути увагу при купівлі онлайн. Це логічні вимоги, які діють і в ЄС – так само, як і вимога документального підтвердження фактів (чеки, квитанції, фото тощо). Протягом 30 днів після отримання скарги Держпродспоживслужба повинна проінформувати споживача про результати перевірки.

 

«Перед Новим роком придбала у супермаркеті зіпсований йогурт, можливо, я  спустила б на гальмах цей прикрий інцедент, якби я придбала його не для дитини. І гроші тут ні до чого, зіпсована дитяча продукція в магазинах – це просто верх цинізму. Звернулась до інспекції захисту прав споживачів і через 20 днів отримала листа, що вони провели перевірку та притягули винних працівників супермаркет до адміністратиної відповідальності. Тепер ретельно перевіряю дату виготовлення кожного продукту, який там купую і більше таких випадків не було», – розповідає пані Ірина.

 

Нажаль, багато громадян не вірять, що рівень обслуговування та якість споживчіх товарів залежить саме від їх активної громадянської позиції. Зокрема, кілька опитаних нами людей виключають можливість звернення до Держспоживслужби у разі порушення їх прав як споживачів через невміння написати скаргу, небажання витрачати час, або, банально, через небажання сваритись з власниками магазину по-сусідству.

 

 

На сторожі прав сумчан!

 

Загалом, управлінням захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області протягом 2016 року було перевірено 13  супермаркетів, в т.ч.  здійснено  3 планових перевірки при реалізації непродовольчих товарів та 10 – позапланових за скаргами і зверненнями споживачів при реалізації продовольчих товарів. Порушення норм вимог Закону України «Про захист прав споживачів» та правил торгівельного обслуговування  населення при реалізації товарів було встановлено у кожному з перевірених підприємств. На кожне з перевірених підприємств в середньому припадає майже до 3-х  правопорушень, цей показник свідчить про те, що в мережі маркетів систематично реалізуються неякісні та небезпечні продукти. Всього було перевірено товарів на загальну суму  150,0 тис. грн., з яких забраковано та заборонено до реалізації на 22,6 тис. грн., що становить 15 % від перевіреної кількості. За допущені порушення працівників мережі маркетів було притягнуто Головним управлінням Держпродспоживслужби України  до адміністративної відповідальності.

 

«Найчастіше громадяни порушують питання незадовільної роботи установ житлово-комунального господарства та закладів торгівлі. На кінець січня 2017 року  було зафіксовано 189 усних та письмових звернень. До речі, як показує практика, споживачі відразу чомусь звертаються до нас, а не в магазин, де придбали неякісний товар. Так, можна відразу і до нас, якщо ціль стоїть проінформувати службу (яка отримає дозвіл на перевірку та, в разі підтвердження й отримання відповідного дозволу, здійснить всі необхідні дії, щоб припинити порушення), а якщо ж стоїть ціль замінити неякісний товар чи повернути кошти, то тоді спочатку до магазину.

Без активної громадянської позиції споживачів та позапланових перевірок, які проводяться за їх заявами та скаргами, без попередження суб¢єктів господарювання виправити ситуацію в даній сфері буде вкрай складно», – наголошує Віталій Моісеєнко.

 

Санкції за порушення законодавства про якість продуктів харчування визначені Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» і є досить значними. Виробників за недотримання законодавства і постачання неякісної продукції на ринок можуть суворо покарати, зокрема зазначеним законом передбачений штраф в розмірі до 75 мінімальних зарплат, вилучення або знищення неякісної продукції, чи навіть закриття виробництва.

 

Відомий у Сумах юрист Дмитро Шестерньов розповів про порядок звернень до органів Держспоживслужби: «Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями. Так, до Держспоживслужби можна направити скаргу, якщо ви гадаєте, що ваші права як споживача порушено. Сьогодні законодавство передбачає, що звернення можна оформлювати як в письмовому, так і в електронному вигляді. Також ви маєте право записатись на прийом громадян та усно звернутись до посадових осіб Держспоживслужби, однак не забудьте надати докази фактам викладених у ваших зверненнях».

 

Для довідки:

Контактні дані Головного управління Держспоживслужби в Сумській області:

Адреса: м. Суми, вул. Гамалія, буд. 25

Телефон приймальні: 61-73-40

Електронна адреса: udpsssumy@ukr.net

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: