Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Нелегальна міграція на Сумщині

Граница | 10:14, 18.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Протягом останніх років колективом Управління Державної міграційної служби області створено дієву систему із запобігання нелегальній міграції в області. Це доводять результати роботи, адже починаючи з 2015 року щороку збільшується кількість виявлених нелегальних мігрантів.

«Стабільний та системний підхід до роботи в напрямку протидії нелегальній міграції в Управлінні Державної міграційної служби України в Сумській області дозволить нам максимально звести до мінімуму кількість нелегальних мігрантів на території Сумщини», — зазначає керівник служби Дмитро Костєнніков.

Протягом перших трьох місяців цього року на території Сумської області встановлено близько 100 фактів незаконного перебування іноземців на території нашого регіону. Суттєве посилення контролю за даним напрямком роботи сьогодні прямо пропорційно результату. Так, ще протягом 2013-2014 років до адміністративної відповідальності на території області працівниками міграційної служби притягнуто 90 іноземців — порушників міграційного законодавства. Вже починаючи з 2015 року кількість виявлених нелегальних мігрантів на Сумщині щороку стабільно збільшується: 2015 рік -108 (на 18 осіб більше, ніж за два попередні роки разом) іноземців — порушників, 2016 — 135; 2017 – 292.

Разом з тим, працівниками управління проводиться робота щодо профілактики правопорушень та дотримання іноземцями, особами без громадянства законодавства України в сфері міграції.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: