СумБуд
СумБуд

Будівництво “Стіни” на кордоні з РФ продовжується в Сумській області (ФОТО)

Кордон | 07:39, 25.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

В бюджеті закладено поетапний розвиток програми з інженерно-технічного облаштування кордону. Завершуючи роботи в Харківській області, вони будуть продовжуватися в Сумській та Луганській областях, де вже виконано 20% робіт.

Як заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час перевірки харківської ділянки кордону 24 листопада, на сьогоднішній день майже 47% робіт з інженерно-технічного облаштування україно-російського кордону вже виконано.

«Ми сьогодні на одному з опорних пунктів, які обладнані вздовж кордону. Таких опорних пунктів – 40. Рівень та якість інженерних споруд досить високий. І функціонал вздовж кордону не тільки загорожа з проволокою, тут найголовніше – інтелектуальна компонента та реагування. Загальна ділянка спільного з Росією кордону складає 2,3 тис. км., обладнано майже 47%», – сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ додав, що в бюджеті закладений поетапний розвиток цього проекту, – повідомляє Шостка.INFO з посиланням на МВД.

За словами голови Державної прикордонної служби Петра Цигикала, у зв’язку з тим, що в 2015-2017 роках було недофінансування проекту, його продовжено до 2021 року. В бюджеті на 2019 рік вже закладено 400 млн гривень, але очільник прикордонного відомства сподівається на додаткове фінансування.

В 2015 році було затверджено план інженерно-технічного облаштування державного кордону згідно з яким створювалась система охорони державного кордону. До системи включаються інженерні споруди вздовж державного кордону, облаштування опорних пунктів, розгортання нових підрозділів, придбання нової техніки, розгортання комплексів відеоконтролю та сигналізації.

Роботи почались на всій території Харківської області, де зараз практично завершені, а також ведуться на території Луганської та Сумської областей.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: