jurotat
jurotat

Голова сільради на Сумщині попався на корупції

Криминал | 10:30, 30.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Смілівська сільська рада (Роменщина) протягом трьох років користувалася послугами підприємиці, яка є дружиною очільника. Договори, укладені на тисячі гривень, коштуватимуть чоловікові адміністративного стягнення. Про подію повідомляють у прес-службі Роменського міськрайонного суду.

Голова сільради протягом 2016-2018 років підписував договори про купівлю господарських, будівельних матеріалів та навіть новорічних подарунків зі своєю дружиною-підприємицею. Про наявність реального конфлікту інтересів не повідомив ні депутатів, ні Національне агентство запобігання корупції.

За даними пошуково-аналітичної системи .007, тільки протягом 2017 року з підприємицею сільська рада уклала 10 договорів на загальну суму 29 тисяч 225 гривень. Справою зайнялися фахівці Управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Нацполіції області. 

У суді голова сільради провину свою визнав та розкаявся у скоєному. Саме щире розкаяння суд визнав обставиною, що пом’якшує покарання, а також враховуючи те, що чоловік раніше не притягувався до адміністративної відповідальності, Феміда вирішила накласти мінімальний штраф у розмірі 3 тисячі 400 гривень.

Сумські дебати

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: