СумБуд
СумБуд

Кому вигідні бійки на сесіях Конотопської міської ради?

Кримінал | 11:35, 2.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Призначена на 1 серпня сесія Конотопської міської ради не відбулась через відсутність кворуму. У сесійній залі були присутні лише 10 депутатів, чого недостатньо для правомірності. Ймовірною причиною низької явки можуть бути резонансні події, що сталися в приміщенні міської ради 26 липня.

Нагадаємо, що того дня в Конотопській міській раді сталася бійка. За офіційними даними правоохоронних органів того дня за медичною допомогою звернулося 4 працівника поліції, 2 цивільні особи та 46 осіб були затримані для з’ясування обставин.

Розбираючи відеоматеріали з Конотопської сесії, хронологію подій стає зрозумілим, що головним питанням було навіть не питання про відставку  мера Семеніхіна. Адже після першої частини протистояння у сесійній залі, більшість депутатів спокійно перейшла до малої сесійної зали і продовжила сесійне засідання. Скоріше за все Семеніхін знав, що необхідної кількості голосів для його відставки депутати не мають. А от для прийняття бюджету цих голосів цілком достатньо.

«Зрив розгляду питання про міський бюджет і був метою міського голови. В міській раді сформувалась депутатська більшість, яка не згодна з безгосподарською, ворожою до містян та міста політикою. Наших голосів достатньо для прийняття бюджету та нормалізації роботи міста, виконання програм розвитку. Але це не влаштовує Семеніхіна, бо саме в хаосі він може продовжувати свою псевдодіяльність та піаритися на проблемах громади. Тому він і вдається до провокативних дій для зриву сесії», – повідомляє Тарас Омельченко, голова фракції ПП «Солідарність» в Конотопській міській раді

Саме після початку розгляду питання про міський бюджет і почалася активна фаза протистояння між депутатами міської ради та прибічниками Семеніхіна.

«Проаналізувавши всі події вчорашнього дня та передивившись відео, я чітко розумію, що ця наволоч, яку по іншому і неназвеш, умисне зірвала вчора прийняття програм бюджету депутатами, 100 разів заявивши з трибуни про те, що відмовляється проводити засідання і переносить його на 8 серпня.

Згодом, коли депутати прийняли бюджет, так само нагло і відверто заявив на камери, що не визнає цього рішення і не підпише його. Тобто, сам не працював і всіма силами не дав цього зробити депутатам, особисто вибиваючи двері у малу сесійну залу…

… Після вривання в малу залу засідань зі словами “даю 5 хвилин на те, щоб ви забиралися звідси ” , перервавши чітку, спокійну, злагоджену роботу депутатів по прийняттю бюджету, через деякий час повернувся.
Але вже зі словами, що прийнятого рішення бюджету не визнає і не підпише, скомандував “Віталік, зови “наших” ” .
Та перед цим шепнув на вухо депутату Тарасу Омельченку, мовляв, щоб боялися і очікували армагедону ” зараз вам усім п…да. Живими не вийдете”.

Та попередження в дію не вступило. “Наші” отримали відсіч від поліції, так і не дібравшись до депутатів.

Проте, головна мета недомера досягнута – засідання і робота депутатів зірвана.

Але мене бентежить, якою ціною це зроблено. Пролилася кров.

Постраждали невинні люди, але тільки не жоден із представників недолугої , “молодої” команди, ніхто із його прихильників..», – зазначає у соціальній мережі очевидець подій, депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха.

У відео з місця подій, представники обох сторін звинувачували одне одного у використанні молоді у протистоянні. Але, треба розуміти, кому вигідний безлад та хаос в місті. За час, що Семеніхін перебуває при владі у Конотопі, він розгубив підтримку більшості депутатів та містян. Впливати на прийняття рішень він не може, лише керувати містом у ручному режимі.

Під час та після затримання молоді люди не давали коментарів. І лише вчора, під час свідчень, вони повідомили, що діяли за вказівкою Семеніхіна та його найближчого оточення. Докази цього: телефонні номери, переписка у месенджерах, будуть надані згодом, коли поліція поверне вилучені телефони.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: