СумБуд
СумБуд

На Сумщині керівник благодійного фонду залишив інвалідів без авто

Кримінал | 08:02, 16.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині викрито керівника благодійного фонду, через злочинну діяльність якого бюджет втратив понад 3 млн грн, а відповідна категорія осіб – можливість отримати автівки, – повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Прокуратурою Сумської області у п’ятницю, 13 жовтня 2017 року, повідомлено про підозру директора Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумської області «Соцінвест», який, нехтуючи моральністю благодійної діяльності та зловживаючи своїми повноваженнями, протиправно реалізував 68 транспортних засобів.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Прокуратурою та співробітниками СБУ в Сумській області встановлено, що за рішенням комісії щодо розпорядження майном зазначеному фонду безоплатно надано для використання у благодійних цілях 82 транспортні засоби, які були конфісковані державою та не реалізовані.

Відчуження такого майна можливе виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів. При цьому підозрюваний зареєстрував та облікував за благодійним фондом лише 14 транспортних засобів, а решту реалізував як запчастини, не сплативши при цьому обов’язкові платежі до бюджету.

Таким чином, керівник благодійного фонду заподіяв шкоди державним інтересам у вигляді неможливості надання соціально-незахищеній, малозабезпеченій категорії громадян та інвалідам транспортних засобів, а також ненадходження податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету на загальну суму 3 млн 276 тис грн.

Оскільки підозрюваний уникає спілкування з органом досудового розслідування, то повідомлення про підозру, як того вимагає чинне законодавство, вручене дорослому члену сім’ї директора фонду. На даний час вирішується питання про оголошення підозрюваного в розшук.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: