Реклама

Переселенців на Сумщині викрили у привласненні бюджетних коштів

Криминал | 22:26, 16.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Сумською місцевою прокуратурою встановлено факти заволодіння бюджетними коштами 5-ма особами, які переміщені на Сумщину з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Вказані особи звернулися до Управління соціального захисту населення Сумської міської ради з письмовими заявами про призначення їм щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, при цьому ними умисно, в порушення чинного законодавства, не зазначено відомостей про наявність у їх власності житла в Сумській області, — повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Як повідомив Олександр Вольченко, прокурор Сумської місцевої прокуратури, за результатом досудового розслідування стосовно вказаних осіб до суду були направлені обвинувальні акти, дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) КК України.

На даний час 4-ро обвинувачених визнали свою вину та добровільно сплатили понад 110 тис грн, отриманих злочинним шляхом, відтак були звільнені від кримінальної відповідальності. Одна обвинувачена відмовилась добровільно сплачувати привласнені кошти, за рішенням суду її визнано винною в шахрайстві. Окрім відшкодування незаконно отриманих коштів, жінка також сплатить штраф.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: