Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

Провокації російських спецслужб до 9-го травня, організовані сумчанином та жителем Київської області попередило СБУ (+ВІДЕО)

Криминал | 21:38, 8.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Співробітники СБ України задокументували, що сумчанин та житель Київської області отримали вказівку від російських спецслужб організувати підбір бажаючих за гроші взяти участь у так званому «Марші Безсмертного полку» у різних містах країни. Згідно даних, організаторами мали стати сумчанин та житель Київської області.

Сумчанин розповідає, що активно долучився до проросійського груп на зразок «Антимайдан»  з 2014 року, репостив записи на сторінку про фашизм в Україні, безпорадність чинної української влади. Проте, декілька днів тому до нього долучилась людина, яка адмініструвала групи у соціальній мережі «Вконтакте» сепаратистської тематики, яка запропонувала стати координатором проекту «Марш безсмертного полку». Для цього за окрему плату чоловікові запропонували відйнайти 20-50 хлопців для дезорганізації.

За інформацією СБ України, напередодні 9-го травня значно активізувалася пропагандистська діяльність представників так званого «Міністерства інформації ДНР». Його працівники розсилають «методички» власникам антиукраїнських спільнот у соцмережах для проведення масової агітації в інтересах Кремля та терористичних організацій «Д/ЛНР». У рамках реалізації комплексу заходів із протидії російській інформаційній агресії напередодні травневих свят співробітники СБУ заблокували у соцмережах вісім антиукраїнських спільнот, які розповсюджували заклики до участі у провокаційних фейкових акціях в інтересах країни-агресора, — повідомляє прес-центр СБ України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: