СумБуд
СумБуд

Секретаря Сумської міськради визнали винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією

Кримінал | 14:02, 7.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

За рішенням суду посадовця СМР визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП. А саме – несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Володимир Ковтун, на вказану особу накладено штраф у розмірі 1 тис 700 грн.

Нагадаємо, що від громадського руху «Під контролем» отримано інформацію про несвоєчасне подання електронної декларації за 2016 рік одним із посадовців Сумської міської ради. Встановлено, що декларація мала бути поданою до 1 квітня 2017 року, натомість посадовець подав її до НАЗК лише 14 квітня 2017 року. При цьому поважні причини несвоєчасного подання декларації відсутні.

У зв’язку з чим відносно вказаної особи складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, 1 червня 2017 року протокол направлено до суду, копію вручено особі, – пише прес-служба прокуратури області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: