Реклама
Керама Хит

Сумські митники викрили схему ухилення від сплати митних платежів на понад 1 млн. грн.

Кримінал | 21:30, 17.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Працівники Сумської митниці ДФС склали протоколи про порушення митних правил щодо фірми, яка своєю протиправною діяльність спричинила недоотримання державним бюджетом країни близько 1,2 млн. гривень.

Директор підприємства подав до митного посту «Центральний» Сумської митниці ДФС документи, що містили неправдиві відомості про одержувача та інші документи, необхідні для визначення митної вартості. Такі дії бізнесмена спричинили недоодержання бюджетом коштів на загальну суму 1 мільйон 180 тисяч гривень.

Митники встановили, що фактично з території Туреччини здійснено експорт товарів, але на адресу іншого отримувача, який знаходиться на території Російської Федерації.

Крім того, відповідно до експортної митної декларації Республіки Туреччини, загальна вартість товарів була в рази більша, ніж заявлена та оформлена.

За даним фактом співробітники Сумської митниці ДФС склали 3 протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон Україні з приховуванням вид митного контролю». Справу буде передано до суду.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: