СумБуд
СумБуд

У Сумах екіпаж поліції охорони врятував чоловіка від самогубства (+ВІДЕО)

Кримінал | 12:54, 19.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Підпитий сорокарічний сумчанин, переживаючи непростий життєвий період, зважився на самогубство. І, можливо, зробив би фатальний крок з вікна восьмого поверху, якби не працівники поліції охорони, що прибули на виклик його батька.

На лінію «102» зателефонував схвильований пенсіонер і попросив негайної допомоги – його підпилий син намагається вистрибнути з вікна квартири, розташованої на 8-му поверсі багатоповерхівки.
Оператор спецлінії негайно передала інформацію всім екіпажам поліції, що чергували в місті. Першою на виклик за кілька хвилин прибула група реагування поліції охорони. Біля під‘їзду їх зустрів переляканий 65-річний заявник. Один з полісменів залишився на вулиці, відволікаючи увагу потенційного самогубці на себе, інший піднявся до квартири.
Ледве побачивши полісменів, чоловік, котрий саме сидів на підвіконні спиною до вулицю, став кричати, щоб ті до нього не підходили, бо, мовляв, він вистрибне.
Миттєво оцінивши ситуацію, поліцейський-водій Віталій Терещенко зрозумів, що у нього є шанс перехопити самогубцю, оскільки той знаходився у незручній для стрибка позі, і за всіх можливих обставин, тому було потрібно кілька секунд, щоб змінити положення тіла.
Саме ці секунди й вирішили ситуацію – миттєво підскочивши до чоловіка, правоохоронець схопив того за ноги і втягнув у кімнату. Потім, викликавши бригаду «швидкої допомоги», передав його до рук медиків.


«В нашій роботі дуже важливий час, адже нерідко в критичних ситуаціях вирішують секунди, – говорить Сергій Рагулін, молодший інспектор групи реагування поліції охорони. – Тому необхідно вміти миттєво орієнтуватися в обстановці й так же блискавично приймати необхідні рішення. В іншому випадку наслідки очікування чи вагання можуть бути непередбачувані та мати фатальний характер».

В Сумах екіпаж поліції охорони врятував чоловіка від самогубства

В Сумах екіпаж поліції охорони врятував чоловіка від самогубства (ВІДЕО)Підпилий сорокарічний сумчанин, переживаючи непростий життєвий період, зважився на самогубство. І, можливо, зробив би фатальний крок з вікна восьмого поверху, якби не працівники поліції охорони, що прибули на викликом його батька. На лінію «102» зателефонував схвильований пенсіонер і попросив негайної допомоги – його підпилий син намагається вистрибнути з вікна квартири, розташованої на 8-му поверсі багатоповерхівки.Оператор спецлінії негайно передала інформацію всім екіпажам поліції, що чергували в місті. Першою на виклик за кілька хвилин прибула група реагування поліції охорони. Біля під‘їзду їх зустрів переляканий 65-річний заявник. Один з полісменів залишився на вулиці, відволікаючи увагу потенційного самогубці на себе, інший піднявся до квартири.Ледве побачивши полісменів, чоловік, котрий саме сидів на підвіконні спиною до вулицю, став кричати, щоб ті до нього не підходили, бо, мовляв, він вистрибне. Миттєво оцінивши ситуацію, поліцейський-водій Віталій Терещенко зрозумів, що у нього є шанс перехопити самогубцю, оскільки той знаходився у незручній для стрибка позі, і за всіх можливих обставин, тому було потрібно кілька секунд, щоб змінити положення тіла. Саме ці секунди й вирішили ситуацію – миттєво підскочивши до чоловіка, правоохоронець схопив того за ноги і втягнув у кімнату. Потім, викликавши бригаду «швидкої допомоги», передав його до рук медиків.«В нашій роботі дуже важливий час, адже нерідко в критичних ситуаціях вирішують секунди, – говорить Сергій Рагулін, молодший інспектор групи реагування поліції охорони. – Тому необхідно вміти миттєво орієнтуватися в обстановці й так же блискавично приймати необхідні рішення. В іншому випадку наслідки очікування чи вагання можуть бути непередбачувані та мати фатальний характер». Полісмени говорять: їм нерідко доводиться потрапляти у подібні ситуації – комусь з громадян надати першу домедичну допомогу, затримати озброєного злочинця, знайти крадія, що ховається у чужій квартирі і т.д. Увага, пильність, рішучість, швидкість реакції та відмінна фізична підготовка – ось найперші риси, якими повинен володіти справжній поліцейській, – коментує ситуацію. Саме завдяки цим рисам вдалося попередити самогубство молодого чоловіка. Залишається сподіватися, що він врешті зрозуміє цінність життя, і зробить все, щоб вирішити свої проблеми і, врешті, знайти себе, своє місце і своє покликання у житті.Відділ комунікації поліції Сумської області

Опубліковано ГУНП в Сумській області 19 червня 2018 р.

 

Відділ комунікації поліції Сумської області

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: