СумБуд
СумБуд

Скульптуру Бортнянського подарували Сумському училищу мистецтв (ВІДЕО)

Культура | 09:32, 8.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Училищу мистецтв і культури імені Бортнянського подарували Бортнянського. Скульптуру, яка відображає українського композитора епохи бароко, презентували на днях у стінах закладу.

Роботу над скульптурою автор Артур Гармидер завершив два роки тому. Привіз її зі Львова, де зараз живе і працює. З0-річний чоловік, 1,8 заввишки, у класичному одязі 18 сторіччя – автор витратив на створення подарунку три місяці та майже 80 кг гіпсу.

Артур Гармидер, автор скульптури, розповів:

«Виконувалася вона в натуральному розмірі, приблизно до параметрів людини 1,70-1,85 м. Я там використав класичний одяг, який цілком відповідає тогочасній епосі, за час життя Бортнянського”

Ідея оселити гіпсового Бортнянського у цих стінах належить авторові. Це подарунок закладу, де Артур Гармидер навчався 10 років тому. Відкривали скульптуру під звуки творів Дмитра Бортнянського, – йдеться в сюжеті UA:СУМИ.

Студентка училища Аліса Висєканцова каже:

 «Він написав багато творів для хорів, для оркестрів, і він був видатним в своїй справі. Ми виділимося серед усіх інших, це єдиний заклад, мабуть, у якому зберігатиметься така гарна скульптура». 

Це не перша скульптурна робота Артура Гармидера у Сумах. Два роки тому на стіні дитячої художньої школи імені Михайла Лисенка з’явилась меморіальна дошка.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: