СумБуд

У Сумах діє музей лісу (+Фото)

Культура | 07:30, 7.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У приміщенні Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства  діє музей лісу,  який покликаний створювати позитивний імідж лісової галузі в цілому і професії лісівника зокрема 

Знаходиться музей за адресою м. Суми вул. Засумська, 12-А.  Відвідати його можна щоденно з 8-00 до 17-00, – повідомляє  Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Музей лісу складається з трьох залів. Перша зала присвячена історії лісової галузі Сумщини.

Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У наступній залі можна дізнатися про площу і розташування земель лісового фонду, територіальний розподіл, розподіл за відомчою підпорядкованістю, переважаючими деревними породами, кадрове забезпечення галузі, соціальну складову лісогосподарської діяльності, економічні показники ведення лісового господарства, захист лісів від пожеж, ефективність ведення лісового господарства, природно-заповідний фонд області, профорієнтаційну роботу та роботу шкільних лісництв.

Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У третій залі  експонуються зразки деревних порід, міститься інформація про роботу Сумського сувенірного цеху – єдиного серед державних лісогосподарських підприємств лісової галузі України, а також мумії птахів і тварин, що мешкають в лісових масивах Сумщини.

Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: