СумБуд
СумБуд

Виставку “Храм неба” презентують на Сумщині

Культура | 13:33, 29.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

У краєзнавчому музеї Глухова в рамках святкування Дня міста відбудеться відкриття виставки фотоживопису “Храм неба”. Презентують експозицію 1 вересня о 14:00. 

Під час презентації родина покійного журналіста і фотохудожника Віталія Максютенка передасть у дар громаді міста цю експозицію, як і хотів за життя зробити автор.

“Велику таїну пізнали ми: водою в небі Бог спілкується з людьми”, – таким є епіграф проекту “Храм неба”.

Суть його – створення в одному з міст України духовно-культурного й медитативного центру з наповненням інтер’єру документальними фотороботами про незвичайні прояви на небі (знаки, символи і сюжети), що є, на думку ряду дослідників, знаковою системою зв’язку Космосу із Землею.

Проект, заснований на унікальній колекції “Світопредставлення” Авторської студії “SkyАrt”, має єдину символіку, філософську й художню концепцію й пропонується до реалізації вперше.

Місія проекту – сприяти усвідомленню людьми нерозривної єдності людства й Всесвіту, розумінню того, що життя на Землі через тонкі енергії нерозривно пов’язане з невидимим світом Універсуму та його законами, що від кожного з нас залежить доля планети й нинішньої цивілізації.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: