СумБуд
СумБуд

Конкурс на посаду головного лікаря проведуть у Сумах

Медицина | 19:37, 11.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття кадрових рішень, відділ охорони здоров’я формує постійно діючу конкурсну комісію на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я міста.

Долучитись до проведення конкурсу можуть представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делегованої громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше, як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) та погоджених громадською радою при органі управління. Від громадського об’єднання може бути лише один кандидат.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення — протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції до складу постійно діючої конкурсної комісії приймаються у відділі охорони здоров’я (вул. Леваневського, 26) до 23 квітня 2018 року, – йдеться на сайті міської ради.

Потому там узагальнять пропозиції щодо кандидатур та затвердять склад постійно діючої конкурсної комісії.

Як повідомили у відділі охорони здоров’я, першим конкурсом, яке проведе комісія, стане обрання головного лікаря комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня № 4».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: