СумБуд
СумБуд

Медична реформа запрацювала в Сумах

Медицина | 09:17, 8.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

    Понад 27 тисяч сумчан уже підписали декларації з лікарями двох Центрів первинної медико-санітарної допомоги. 

На сьогодні місцевим комунальним комерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» уже сформовано в повному обсязі й проводиться укладання декларацій з пацієнтами. Наразі з центром укладено 25,5 тисяч декларацій.

Що стосується комунального комерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», то установа отримала ліцензію на впровадження медичної практики ,що дозволяє закладу функціонувати. З 1 серпня до центру переведені лікарі первинної ланки КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», а також  1-ої та 5-ої лікарень первинної ланки, що раніше обслуговували населення у своїх установах, а тепер зможуть це робити у центрі первинної допомоги №2. Також розпочато процес укладання декларацій з пацієнтами, наразі підписано 1632 декларації.

«На сьогодні укладено 27 тисяч декларацій, що становить більше 10% населення міста Суми. Процес реформації закладів первинної ланки завершено, відповідно було подано пакет документів до Національної служби здоров`я України для подальшого укладання договорів  між службою та нашими закладами», – наголосив Максим Галицький, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

  Сумською міською радою з місцевого бюджету було виділено 6,5 мільйонів гривень на придбання комп`ютерної техніки, програмного забезпечення та матеріально-технічне оснащення медичних закладів первинної ланки.

«Наразі завершені майже всі тендерні процедури по закупівлях й невдовзі технічне обладнання з’явиться в медичних закладах», – зазначив Юрій Прядко,  виконуючий обов’язки начальника відділу охорони здоров’я СМР.

У Центрах первинної медико-санітарної допомоги № 1 та 2 процес підписання декларацій пацієнтів із лікарями продовжується, роботу налагодили швидко та оперативно.

Аби розповісти сумчанам про переваги укладання декларацій та вибору власного лікаря, 10 серпня о 13:00 на центральних вулицях міста влаштують флешмоб.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: