СумБуд
СумБуд

Сумщина в лідерах: скільки жителів області підписали декларації?

Медицина | 09:28, 18.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Наразі на Сумщині підписано 712 тис. декларацій, що фактично становить 70% від всієї чисельності населення області. По Україні цей показник складає 55%, це говорить про те, що Сумщина рухається активними темпами у правильному напрямку. Про це під час апаратної наради розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я, з першого липня 2019 для пацієнтів вводиться нова програма «Безоплатна діагностика». Національна служба здоров’я України (НСЗУ) буде доплачувати кошти за 54 медичні послуги у сфері обстеження – 12 лабораторних аналізів та решта – лікувально-діагностичні процедури. Потрібно зазначити, що послуга з діагностування буде відшкодовуватися лише в тому випадку, коли направлення на дослідження буде від сімейного лікаря.

Сергій Бутенко наголосив на необхідності обов’язкової комп’ютеризації закладів медицини первинної та вторинної ланки, укладання договорів з НСЗУ, щоб лікарі могли ефективно і якісно працювати в нових умовах. Начальник обласного управління охорони здоров’я зазначив, що Сумщина одна з небагатьох областей, яка у цьому році отримала від НСЗУ близько 20 млн. гривень на реформування медзакладів первинної ланки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: