СумБуд
СумБуд

Сумські лікарі виступили проти реформи медицини за іноземними лекалами

Медицина | 15:00, 22.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У  обласному центрі екстреної медичної допомоги відбувся брифінг за участі директора  КЗ Сумської облради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолія Александренка та  начальника оперативно-диспетчерського управління центру Юрія  Луценка, присвячений перетворенню  їхньої служби у службу парамедиків.

Лікарі проти реформування служби швидкої допомоги за рецептом в.о. міністра Уляни Супрун.  За їхніми словами, підготовка парамедиків є на ступінь нижчою від фельдшерів і лікарів, бо, якщо обов’язком перших є надати медичну допомогу, завдання других – максимально швидко довезти хворого до лікарні.

«Це не реформування, а руйнування системи екстреної медичної допомоги, – заявив на брифінгу Анатолій Александренко  – Чому я роблю такий висновок? Із всіх виїздів до хворого чи потерпілого тільки у 20 випадках ми доставляємо хворих на госпіталізацію, а у 80 % випадків ми надаємо допомогу хворим, стан їх покращується і є таким, коли госпіталізація вже не показана. На превеликий жаль наші лікувальні заклади в районах зокрема, в малопотужних районах, на сьогоднішній день вони не можуть в цілодобовому режимі надати допомогу в повному обсязі. Там не вистачає лікарів, не вистачає медикаментів, таке інше».

Лікарі згодні з тим, що в сучасній медицині назріла купа актуальних проблем, які варто вирішувати. Однак робити це слід розумно й виважено, вважають вони, а не «бездумно руйнувати цінні  надбання і традиції, які складалися роками, накладати іноземні лекала на нашу дійсність, із її жахливим недофінансуванням галузі, з бездоріжжям, з матеріальним зубожінням населення, яке навідріз відмовляється від госпіталізації».

 

xpress.sumy

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: