СумБуд
СумБуд

У Сумах п’ять терапевтичних відділень СОКЛ відзначили “новосілля”

Медицина | 20:30, 1.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

П’ять терапевтичних відділень обласної клінічної лікарні переїхали у будівлю Сумського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру, – інформує Сумська ОДА

З обласного бюджету було виділено понад 10 мільйонів гривень на перепрофілювання блоку Б в терапевтичний корпус, у якому розмістяться п’ять відділень: неврологічне, пульмонологічне, ревматологічне та гастроентерологічне, ендокринологічне та імунологічне,  приймальне та клініко-діагностична лабораторія. Найбільше коштів витратили саме на необхідне обладнання – 5 183,288 тисяч гривень.

Такі реформування відбулися згідно з розробленим проектом, який передбачає будівництво у три етапи. Першим етапом стала саме реконструкція приміщень обласного психоневрологічного диспансеру під обласну клінічну лікарню. У найближчих планах у рамках другого етапу планується добудова блоку В головного корпусу з допоміжними будівлями і спорудами, зокрема, створення овочесховища та гаражу на 7 автомобілів з теплим складом. У завершальному третьому етапі – будівництво нового хірургічного корпусу та об’єктів інфраструктури лікарні, серед яких пральня, харчоблок та інші.

Окрім цього, передбачено будівництво триповерхового навчального корпусу для студентів медичних спеціальностей Сумського державного університету та посадкового майданчика для санітарної авіації для потреб Сумської обласної клінічної лікарні та Сумської обласної клінічної дитячої лікарні.

Згідно з проектом вартість будівельних робіт в обласній клінічній лікарні становитиме понад 800 мільйонів гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: